HATAY DA GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI

Türkiye cumhuriyetinin ayakta kalma mücadelesinde canları pahasına savaşan gazilerimizi anma günü etkinliğin Atatürk Anıtı’nda gerçekleştirildi.
HATAY DA GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI

Cumhuriyet alanındaki törene Hatay Vali vekili Orhan Mardinli, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan vekili Serdar Güven, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Garnizon Komutanı Piyade Kurmay Albay M. Ali Tuna, İl Jandarma Komutanı Albay Hasan Koçyiğit, daire müdürleri, gaziler ve şehit aileleri ile askeri erkân ve vatandaşlar katıldı.Törende Hatay Vali vekili Orhan Mardinli başta olmak üzere diğer protokol üyeleri tarafından Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün büstüne çelenk konulup, saygı duruşunda bulunuldu ve ardından İstiklal Marşı okundu.Törende günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapan Türkiye Muharip Gaziler Derneği Hatay Şube Başkanı M. Ramiz Bakır, “Bu anılan günler içerisinde öyle müstesna günler vardır ki, her millete nasip olmayan işte o günlerin yaşattığı kıvanç, bir başka mana ifade eder” dedi.

HATAY DA GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI haberi 22 Eyl 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  19700 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle