HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ASİ: ''Ne gerekiyorsa bir an önce yapılmalıdır''
     CHP İl Başkan Vekili Atilla Onal, ülkeyi idare edenlerin terörle mücadele konusunda ne yapması gerekiyorsa bir an önce yapmasını, bu konuda parti olarak sonuna kadar destek vereceklerini belirtti.
    
     ASYA: ''Cumhuriyet Caddesi asfaltlandı''
     Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Cumhuriyet Caddesini asfaltladı.
    
     ÖZYURT: ''Matkap CHP'de ikinci adam''
     Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Nihat Matkap, CHP'nin açıklanan yeni yönetiminde örgütlenme yönetimlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına getirildi.
    
     EXPRES: ''Vali Lekesiz'den inceleme''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz,restorasyon çalışmaları devam eden ''Antakya Kültür ve Sanat Evi'' ile ''Kadın Aile Danışma Üretim Merkezi''nde incelemelerde bulundu.
    
     ZAFER: ''Bu lokum dişe yapışmıyor''
     Katkısız olması ve dişlere yapışmaması gibi özellikleriyle tercih edilen Yayladağı lokumunun üretimine Ramazan Bayramı öncesinde artan talep nedeniyle hız verildi.
    
     ANTAKYA: ''Taş ocakları masaya yatırıldı''
     Hatay'da kara yollarına tahribatta bulunan taş ocakları, beton santralleri ile istiap haddi üzeri yük taşıyan kamyonların sorunu masaya yatırıldı.
    
     KENT: ''Merdiven altı üretimi 'kola'ya dikkat''
     Büyük kentlerde görülen merdiven altı üretimin bir benzeri İskenderun ilçesinde ortaya çıktı. Bir depoyu denetimden geçiren İskenderun Zabıta Müdürlüğü ekipleri, dolu ve boş kola şişeleriyle merdiven altı dolumda kullanılan alet ve ekipman ele geçirdi.
    
     YORUM: ''Somali dramı insanlık adına utançtır''
     Saadet Partisi Genel Kurul Üyesi Necmettin Çalışkan, Somali'de yaşanan dramın insanlık adına bir utanç olduğunu belirtti.
    
     ATAYURT: ''Domuz avında arkadaşlarını vurdular''
     Yayladağı ilçesinde, arkadaşlarıyla birlikte domuz avına giden Mehmet Gül, isabet eden kaza kurşunuyla hayatını kaybetti.
    
     HATAY: ''Üç belediyeden ortak festival''
     Antakya'ya bağlı Yeşilpınar Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Defne Kültür Sanat Festivaline bu yol Harbiye ve Gümüşgöze Belediyelerinin de katılımıyla daha da renkleneceği bildirildi.
    
     SÖZ: ''Başkan Savaş incelemelerde bulundu''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, kentin muhtelif noktalarında belediye ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceledi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 18 Ağustos 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  206285 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle