HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 KENT: ''Müze ve ören yerleri ziyaretçi akınına uğradı''
     Hatay'da Ramazan Bayramı tatili süresince Antakya Arkeoloji Müzesi, St. Pierre Kilisesi ve Titus Tüneli'ni 13 bin 865 yerli ve yabancı ziyaretçinin gezdiği bildirildi.
    
     ASİ: ''Başsavcı Yazar AGC üyelerini kabul etti''
     Görevine yeni başlayan Cumhuriyet Başsavcısı Adem Yazar, Antakya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Ahmet Abdullaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında kabul etti.
    
     ZAFER: ''Her gelişmenin başı güçlü bir hukuk sisteminden geçiyor''
     Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, ''Her gelişmenin başı güçlü bir hukuk sistemininden geçiyor'' dedi. Lekesiz, Savon Otel'de düzenlenen ''Adli Yıl Açılış Balosu''nda yaptığı konuşmada, yeni adli yılın herkes için hayırlı olmasını diledi.
    
     YORUM: ''Beyaz Masaya bu yıl 5 bin 413 şikayet yapıldı''
     Antakya Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi bünyesinde kurulu olan ''Beyaz masa'' bu yıl 5 bin 413 şikayet yapıldığı bildirildi. Antakya Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi Uzmanı Ayşegül Soytürk, birime iletilen sorunların yüzde 88'ine çözüm bulunduğunu söyledi.
    
     HATAY: ''Cinayet zanlısı Kırıkhan'da yakalandı''
     Öldürüldükten sonra Yayladağı Barajına atılan Ömer Kara'nın katil zanlısı polis ve jandarmanın ortak operasyonu sonucu Kırıkhan ilçesinde çalıştığı inşaatta yakalandı.
    
     ÖZYURT: ''Kalaycıoğlu TGC Hatay temsilcisi''
     Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Hatay İl Temsilciliği görevine Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) yönetim kurulu üyesi ve Hatay Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mithat Kalaycıoğlu'nun getirildiği bildirildi.
    
     ATAYURT: ''Nurhan Sağlar'ın Lezzete Yolculuk kitabı çıktı''
     Hataylı Gurme ve Eğitmen Nurhan Sağlar, ''Lezzete Yolculuk'' isimli yemek kitabının tanıtımını gerçekleştirdi. Sağlar, Türkiye Yazarlar Sendikası (TYS) Antakya Temsilciliği'nde düzenlediği tanıtım toplantısında kitabında Hatay'ın yanı sıra Türk mutfağını kendi usulü ile kaleme aldığını söyledi.
    
     SÖZ: ''Rotaract'lardan Somali'ye gıda yardımı''
     Antakya Rotaract Kulübü tarafından Afrika'da yaşanan kuraklık nedeniyle Somali'ye gıda yardımında bulunduğu bildirildi.
    
     ANTAKYA: ''MKÜ'den öğrenciye psikolojik danışma desteği''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Psikolojik Danışma ve Rehberlik Birimi olarak üniversiteye kayıtlı bütün öğrencilere psikolojik destek sağlayacağı belirtildi.
    
     EXPRES: ''Erzin İssos Antik Kenti açık hava müzesi olacak''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Erzin ilçesi sınırları içerisinde bulunan İssos'ta bulunan Roma döneminden kalma ve yapılan çalışmalarla gün yüzüne çıkarılan tarihi kalıntıları yerinde incelediği belirtildi.
    
     ASYA: ''Suriye'de zamana karşı bir yarış var''
     Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Faruk Loğoğlu, ''Suriye'de zaman karşı bir yarış var. Suriye rejimi ülkede halkın özgürlük, eşitlik, fırsat eşitliği, gibi beklentilerin yol açtığı sıkıntılara cevap vermek için bir gayret içinde olduğunu anlıyoruz'' dedi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 08 Eyl 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  143255 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle