HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ASYA: ''Hac parasını kaptırmaktan son anda kurtuldu''
     Hatay polisi, telefonla kendisini polis olarak tanıtan kişinin vereceği hesaba para yatırmasını istediği yaşlı adamı dolandırılmaktan son anda kurtardı.
    
     EXPRES: ''Defne Festivali 14 ekimde başlıyor''
     Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, Valilik Brifing Salonu'nda düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, Hatay'da 14-16 ekim tarihleri arasında ''Defne Festivali'' düzenleneceğini söyledi.
    
     ZAFER: ''İBM Kurumsal Hizmet Gücü Projesi Antakya'da başladı''
     İnternationel Business Machines (IBM) Kurumsal Hizmet Gücü Projesi (KHG) Antakya Belediyesi'nde düzenlenen toplantı ile kentte faaliyetlerine başladı.
    
     HATAY: ''Sarayken dere kenarındaki ruhsatsız yapılar yıkılıyor''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, olası bir sel yada deprem afetinde can veya mal kaybına sebep olabilecek dere kenarında bulunan ruhsatsız yapıların yıkımının gerçekleştirilmeye başlandığını belirtti.
    
     SÖZ: ''Ediboğlu nakliyecilerin sorununa el attı''
     Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hatay Milletvekili Mehmet Ali Ediboğlu, nakliye sektöründe kamyon ve kamyonetlerde uygulanmakta olan ve istenilen K1, K2 ve K3 belgesinin fiyatlarının makul seviyeye indirilmesi ile ilgili soru önergesi verdi.
    
     KENT: ''Allah sizi çağırdı ve siz bu kutlu yolculuğa çıkıyorsunuz''
     İl Müftüsü Mustafa Sinanoğlu, Mehmet İpek Camisi yanında düzenlenen hacı uğurlama töreninde yaptığı konuşmada, haccın kullarına armağan ettiği en güzel yolculuk olduğunu ifade etti.
    
     YORUM: ''ATSO'dan Lisanslı Depoculuk Projesi''
     Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) kentte kurulması planlanan ''Lisanslı Depoculuk Projesi'' ile ilgili çalışmaların başlayacağını duyurdu.
    
     ÖZYURT: ''Park modernize çalışmaları takdir topluyor''
     Antakya Belediyesi Park ve Bahçe Müdürlüğü ekiplerinin, kent genelinde yeni parkların yapımı ile mevcut parkların modernizasyon çalışmalarına devam ettiği bildirildi.
    
     ANTAKYA: ''Samandağ'da veli eylemi 'okulun tuvaleti yok''
     Hatay'ın Samandağ İlçesi Uzunbağ Beldesi İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği üyeleri. 2. kademe okul binasında tuvalet bulunmaması nedeniyle eylem yaptılar.
    
     ATAYURT: ''Esnaf dostu Civelek'e Ahilik Kaftanı giydirildi''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdülkadir Teksöz, esnafın kendisinden memnuniyet duyduğu İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek'e Ahilik Kaftanı giydirdi.
     (KLÇ-RŞ)
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 13 Ekim 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  207525 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle