HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  YORUM: ''Şehrimizi uluslararası platformda tanıttık''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, kentin uluslararası tanınırlığı arttırmak ve Antakya mutfağının bir dünya mirası olarak yaşayan kültür mirasına dönüşmesinin amaçlandığını kaydetti.
    
     KENT: '''Başarılı milli eğitim çalışanları ödüllendirildi'
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalışmakta olan kurum personeli, öğretmen ve okul müdürlerini gayretli çalışmalarından ve eğitim-öğretime yaptıkları katkılardan dolayı ''Başarı Belgesi'' ile ödüllendirdiği belirtildi.
    
     ASİ: ''MKÜ Judo Kulübü Hatay şampiyonu''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Judo Kulübü, minik kızlarda ve yıldız erkeklerde takım halinde Hatay şampiyonu olduğu bildirildi.
    
     EXPRES: ''Güzel oyunu farklı skorla süsledik''
     Spor Toto 3. Lig 3. Grup takımlarından Hatayspor Teknik Direktörü İsmail Batur, Pazarspor ile oynadıkları karşılaşmada iyi bir sonuç aldıklarını kaydetti.
    
     ASYA: ''Bin paket kaçak sigara ele geçirildi''
     Hatay'ın Dörtyol ilçesinde, bir yolcu otobüsünde bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildiği bildirildi.
    
     ÖZYURT: ''Büyükşehir çalışmaları sürüyor''
     Antakya ve Antakya'ya bağlı 16 belde belediyesinin Büyükşehir kapsamına alınmasıyla ilgili çalışmanın İçişleri Bakanlığı'nca geçen aylarda tamamlandığı ve onay için Başbakan'a sunulduğu kaydedildi.
    
     ZAFER: ''Minibüs şoförleri eylem hazırlığında ''
     Özat ve Alahan Kooperatifi Minibüs Sürücüleri İl Trafik Komisyonun almış olduğu karar gereği Antakya Özel Halk Otobüslerinin Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Tayfur Sökmen Yerleşkesi içerisine yolcu taşınmasına tepki gösterdi.
    
     ANTAKYA: ''CHP'den TBMM'ye önerge''
     Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hatay Milletvekilleri Mehmet Ali Ediboğlu, Mevlüt Dudu ve CHP'li 20 milletvekili yerel basın ve yayın kuruluşlarının yaşadığı sorunların araştırılması ve mevcut sorunların çözümünün sağlanması amacıyla Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlığına, Meclis Araştırma önergesi verdikleri bildirildi.
    
     ATAYURT: ''Deprem kapıda tedbir nerede''
     Son günlerde gerek dünyanın gerekse Türkiye'nin gündeminde önemli bir yer tutan deprem konusunda çeşitli uyarılar yapılırken Antakya'da vatandaşların her gün ziyaret ettiği bir çok mekanın alarm verdiği belirtildi.
    
     HATAY: ''Diş sağlığında farkındalık yaratılmalı''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, önümüzdeki yıldan itibaren Diş Hekimleri Haftası kutlama etkinlikleri öncesinde bir farkındalık yaratmak amacıyla gerek valilik gerekse Milli Eğitim ile iş birliği içerisinde okullarda bir diş taraması yapılmasında yarar gördüklerini kaydetti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 23 Kasım 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  194120 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle