HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  YORUM: ''Hatay Barosu'nun kuruluş yıl dönümü''
     Hatay Barosu Başkanı Sinan Akgöl, Hatay Barosu'nun, kuruluşunun 67. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, yönetim kurulu üyeleriyle Atatürk Anıtı'na çelenk sundu ve saygı duruşunda bulundular.
    
     ASİ: ''MKÜ'de devir teslim törenleri''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Tayfur Ata Sökmen Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksek okulu Müdürü Doç. Dr. Hasan Hallaçeli görevini Tayfur Ata Sökmen Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayşe Dicle Turhanoğlu'na, Antakya Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü görevini yürüten Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Osman Atahan, görevini Fen-Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Korkmaz'a devretti.
    
     KENT: ''İl Emniyet Müdürlüğü'nden uyarı''
     İl Emniyet Müdürlüğü son günlerde çok sık yaşanan dolandırıcılık olaylarına karşı vatandaşların dikkatli olmalarını istendi.
    
     ÖZYURT: ''50 avukat CHP'ye katıldı''
     Hatay'da düzenlenen törenle 50 avukat CHP'ye katıldı. CHP İl Başkanı Murat Hayzaran, partilerine olan ilginin her geçen gün daha da arttığını kaydetti.
    
     EXPRES: ''Hatay'ın en büyük değeri sevgi, barış ve hoşgörüdür''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, kentin en büyük değerinin sevgi, barış ve hoşgörü olduğunu belirtti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 25 Aralık 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  95215 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle