HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
   YORUM: ''Antakya adını kurtardık''
     Hatay Sanayici ve İşadamları Derneği (HASİAD) Başkanı Yahya Kemal Nalçabasmaz, Vali Mhmet Celalettin Lekesiz'i ziyaret eden İçişleri Bakan Osman Güneş'in bundan böyle nüfus kağıtlarına merkez yerine eskiden olduğu gibi Antakya yazılacağının müjdesini vermesinden dolayı mutlu olduklarını söyledi.
    
     KENT: ''Güzel, firmaları güvenlik ve sigorta konusunda uyardı''
     Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Remzi Güzel, Ortadoğuda yaşananların ekonomik kayıplara neden olduğunu belirterek, ''Firmalar taşıdıkları malların sigortalanmasına ve kendi güvenliklerine dikkat etmeleri gerekir'' dedi.
    
     ÖZYURT: ''Kasalar dolacak''
     Halk arasında ''Torba Yasası'' olarak bilinen 6111 sayalı bazı alacakların yeniden yapılandırılması yasası çerçevesinde devletin kasasına sadece TEDAŞ ve SGK'dan yaklaşık 350 milyon lira gelir beklendiği belirtildi.
    
     ATAYURT: ''Sakatlar Derneği'nden huzurevine malzeme desteği''
     Hatay Sakatlar ve Gönüllüleri Derneği Başkanı Sabit Köse, Huzurevine 15 yürüteç ile 10 adet ortopedik boyunduruk bağışında bulunduklarını söyledi.
    
     HATAY: ''DOM Aşireti toplumla barıştırılacak''
     Hatay Emniyet Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilecek olan ve amacı kısaca toplumdan dışlanmış olanları, topluma kazandırmak olan Defne Sosyal Kalkınma Projesi'nin açılışında konuşan Vali Mehmet Celalettin lekesiz, DOM aşiretini toplumla barıştıracaklarını söyledi.
    
     EXPRES: ''Hatayspor maçlarına gitmeyeceğim''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, hafta sonu Antakya Atatürk Stadı'nda yapılacak olan Hatayspor-Menemenspor maçına gitmeyeceğini, futbolculara kızgın olduğunu söyledi.
    
     ASYA: ''Alevi Kültür Derneği açıldı''
     Alevi Kültür Derneği Antakya Şubesi'nin açılışı gerçekleştirildi. Törene CHP İl Başkanı Murat Hayzaran ve birçok milletvekili aday adayı katıldı.
    
     ASİ: ''Müslüman sorumlu insandır''
     Saadet Partisi İl Başkanı Necmettin Çalışkan, Anadolu Gençlik Derneği tarafından düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, Müslümanın sorumluluk bilinciyle davranan kişi olduğunu, tüm kötülüklerden uzak durması gerektiğini kaydetti.
    
     SÖZ: ''Alkışlar İpek Duru'ya''
     Antalya'nın Kemer ilçesinde yapılan ''Türkiye Yaş Grupları Satranç Yarışması''nda Yıldız İpek Duru kendi yaş grubunda Türkiye üçüncüsü oldu.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 05 Nisan 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  66185 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle