HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber ve başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ASYA: ''Hatay'da sürdürülebilir orman çalıştayı''
     Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürü Halil Coşkun, Hatay'ın orman dışı ürünler bakımından son derece zengin bir yer olduğunu kaydetti.
    
     ÖZYURT: ''2002 öncesi ve şu anki tabloya bakıp öyle karar verelim''
     Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, sekiz buçuk yıllık iktidarları döneminde Türkiye'nin yatırım cennetine döndüğünü belirterek, 12 Haziran'daki seçimde vatandaşların 2002 öncesi ve şu anki tabloya bakıp karar vermesini istedi.
    
     ASİ: ''Vali Lekesiz'i ziyaret etti''
     Antakya Katolik Kilisesi Ruhani Lideri Domenico Bertogli, Vali Mehmet Celalettin Lekesiz'i makamında ziyaret etti.
    
     YORUM: ''Tarihi surlar yenileniyor''
     Roma ve Bizans döneminde yapılan ve ilavelerle 23 bin 600 metre uzunluğunda olan Antakya Surları'nın yeniden yapılması sürecinin başlayacağı kaydedildi.
    
     KENT: ''Kocamın bulunması ve Türkiye'ye dönmesi için yardım bekliyoruz''
     Hatay'ın Samandağ ilçesinde yaşayan bir çocuk annesi kadın, 6 ay önce Libya Lideri Muammer Kaddafi'nin oğlu Hannibal Kaddafi'nin evinde baş aşçı olarak çalışmaya başlayan eşinden bir aydır haber alamadığını bildirdi.
    
     ATAYURT: ''Medeniyetin temel taşları vakıf üzerine inşa edilmiştir''
     9-15 Mayıs tarihleri arasında kutlanacak olan Vakıflar Haftası nedeniyle Antakya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden Vakıflar Bölge Müdür Vekili Mehmet Yalçın, medeniyetlerin temel taşlarının vakıf üzerine inşa edildiğini belirtti.
    
     HATAY: ''Demir yüklü kamyon dehşet saçtı''
     Yayladağı istikametinden Antakya istikametine giden demir boru yüklü kamyon Harbiye Beldesi'nde takla attı. Kamyondan etrafa saçılan demir borular yoldan geçmekte olan bir aileyi biçti. 1 kişi hayatını kaybederken 5 kişi de yaralandı.
    
     SÖZ: ''Bayan basketçilerin kıskanılacak başarısı''
     Türkiye Bayanlar Basketbol 2. liginde Final Four oynamaya hak kazanan Antakya Belediyesi Basketbol Takımı ilk ayağı Çorum'da düzenlenen müsabakaların ikinci maçında güçlü rakibi Agiad'ı 65-54 mağlup etti.
    
     EXPRES: ''Başkan Savaş, Anneler Günü'nü kutladı''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, varlığımızı borçlu olduğumuz, sevginin, şefkatin, sabrın eşsiz timsalleri olan annelerin ''Anneler Günü'nü kutladığını belirtti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 06 Mayıs 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  88210 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle