HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
HATAY: ''Denetim yok risk çok''
     Emniyet kemeri takmadan çalışan ve adeta ölüme meydan okuyan inşaat işçilerine hiçbir denetim yapılmıyor.
    
     ATAYURT: ''Zeytin budama kursu verildi''
     İskenderun Tarım Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Hatay ili Tarım ve Stratejik Planı faaliyetleri kapsamında zeytin budama konusunda 30 çiftçiye 32 saat eğitim verildiği belirtildi.
    
     KENT: ''İlaçlama ekipleri aralıksız çalışıyor''
     Antakya Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ilaçlama amirliği ekiplerince, zararlı böceklerle mücadele çalışmalarının başlayacağı bildirildi.
    
     ÖZYURT: ''Çiftçilerin gidileri azalacak''
     Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, çiftçilerin girdileri üzerinde yükün azalması için önümüzdeki dönemde çalışmalar yapılacağını belirtti.
    
     EXPRES: ''Genelev'in yıkımına başlandı''
     Antakya Belediyesi tarafından genelevin yıkımının gerçekleştirildiği bildirildi. Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hacı Ömer Alpagot Mahallesi'nde bulunan ve kentin kangren haline dönüşmüş önemli bir sorununu daha çözüme kavuşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.
    
     ASYA: ''Hedef 2 milyar dolar''
     Tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra ekonomisiyle de ön plana çıkan Hatay, demir-çelik başta olmak üzere, mobilya, yaş sebze meyve ihracatıyla da adından söz ettiriyor. Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin, yaptığı açıklamada, Hatay'dan geçen yıl 1 milyar 705 milyon dolar ihracatın gerçekleştirildiğini söyledi.
    
     ASİ: ''Büyükşehir olma sözünü aldık''
     Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ''Büyükşehir'' müjdesini verdiği 11 il arasında bulunan Hatay'da sevinç yaşanıyor.
    
     YORUM: ''Hedef akademik çalışmalarla ilk 10 üniversite arasına girmek''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, hedeflerinin akademik çalışmalarla ilk 10 üniversite arasına girmek olduğunu belirtti.
    
     SÖZ: ''AKP ile Saadet kardeşse oyları paylaşsın''
     Saadet Partisi Hatay milletvekili adayı Necmettin Çalışkan, ''Eğer AKP ile Saadet kardeşse oyları kardeş payı yapalım, her evde iki oy varsa biri Saadet Partisi'ne verilsin, çünkü kardeşlik hukuku böyledir'' dedi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 04 Haziran 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  51605 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle