HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber ve başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  ATAYURT: ''5 Haziran çevre adına mücadele günüdür''
     Antakya Çevre Koruma Derneği Başkanı Selda Asker, başta karar vericiler ve siyasiler olmak üzere herkesi ortak geleceğe, çevre sorunlarına, sanip çıkmaya ve duyarlı olmaya davet etti.
    
     HATAY: ''Defne projesi ile hayatları değişecek''
     Antakya'da kendilerine ''aşiret'' ve ''dom'' olarak tanıtan vatandaşların çocuklarını topluma kazındırmak, yeteneklerine uygun spor kanallarına kanalize etmek ve geleceklerine yön vermek amacıyla ''Sokaktan Spora, Sporla Hataya Bağlan'' projesi törenle başladı.
    
     YORUM: ''Türkiye'nin kurtuluş reçetesi milli görüştedir''
     Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Hatay'da gerçekleştirdiği ''Bereket Mitinginde'' yaptığı konuşmada, Türkiye'nin kurtuluş reçetesinin milli görüşte olduğunu söyledi.
    
     KENT: ''2 anahtar vadedip kandırmadık''
     Eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin, köy gezilerinde yaptığı konuşmada, ''Biz sizleri diğer partiler gibi kandırıp ayı, yıldızı 2 anahtarı vadedip kandırmadık. Yapacaklarımızı söyledik ve yerine getirdik'' dedi.
    
     ASİ: ''Her bir hastanın maliyeti bin dolar''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Sağlık Müdürlüğü'ne gerçekleştirilen toplantıda yaptığı konuşmada, her bir talasemi hastasının maliyetinin bin dolar olduğunu söyledi.
    
     ASYA: ''MKÜ'de fikirler buluşması sürüyor''
     Mustafa Kemal Üniversitesi'nde (MKÜ) Referans Fikirler Platformu (RFP) Çalıştayı 3. oturumu gerçekleştirildi.
    
     SÖZ: ''Başkan Savaş, SBS'ye katılacak öğrencilere başarılar''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, SBS sınavına girecek öğrencilere başarılar diledi ve sınav esnasında sessiz olunması konusunda tüm vatandaşları uyardı.
    
     EXPRES: ''Engelliler üretiyor projesi''
     Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) tarafından yürütülen ''Engelliler Üretiyor Projesi'' İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ile ZİREM tarafından yürütüleceği bildirildi.
    
     ÖZYURT: ''Yeni hedefler, yeni projeler''
     AKİB Koordinatör Başkanı Ali Kavak, 2011 yılı mayıs ayı ihracat rakamlarına göre Türkiye'nin genel ihracatının geçen yılın aynı aylarına göre , yüzde 21,73 artış ile 11 milyar dolara yükseldiğini söyledi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 06 Haziran 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  36595 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle