HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ASYA: ''Türk Hava Kurumu'ndan model uçak kursu''
     Türk Hava Kurumu Antakya Şubesi model uçak kurslarında başarılı öğrencilerin sertifikalarının verildiği belirtildi.
    
     EXPRES: ''Filistin'e yardım için sergi düzenlendi ''
     Nehir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Filistin'de yapılan katliamı unutmamak, Türkiye'den giden gemilere daha fazla yardım malzemesi götürmek için vatandaşların yardımlarına yardımcı olmak ve Mavi Marmara gemisine saldırının yıl dönümü dolayısıyla Atatürk Stadyumu yanında bir resim sergisi açıldı.
    
     ATAYURT: ''Suriye halkının meşru talepleri kabul edilsin istiyoruz''
     Altınözü ilçesi ve Boynuyoğun köyündeki çadır kentleri ziyaret eden Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Ortadoğu Başdanışmanı Erşat Hürmüzlü, Suriye halkının meşru taleplerinin kabul edilmesini istediklerini belirtti.
    
     HATAY: ''İpeğin belgeseli yapıldı''
     Unutulmaya yüz tutmuş meslekler arasında olan ipek böcekçiliği yetiştiriciliği ve ipek üretimini 3 kuşaktır Hatay'da sürdüren Büyükaşık'lar ailesini konu alan ''Büyükaşıklar Belgeseli''nin galası yapıldı.
    
     YORUM: ''Akdeniz Bölgesi'nin ilk Tarım Meslek Lisesini hayırseverler yaptıracak''
     Hayırsever üç kardeş, Akdeniz Bölgesi'nin ilk tarım meslek lisesini Hatay'da yaptıracak. Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, hayırsever iş adamları Osman, Levent ve Bülent Mıstıkoğlu kardeşler tarafından yaptırılacak ''Saadet-Yusuf Mustıkoğlu Tarım Meslek Lisesi''nin protokol imza töreninde yaptığı konuşmada, Hatay'da tarımın çok önemli bir sektör olduğunu kaydetti.
    
     ASİ: ''MKÜ'DE Genel Cerrahi ve Dahiliye Diyalog Sempozyumu''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektör Vekili Prof. Dr. Ali Koç, Tıp alanında yaşanan gelişmelerin çok hızlı gerçekleştiği günümüzde, doktorların tedavileri ve tıbbi uygulamaları daha doğru ve çağdaş yapabilmeleri için yenilikleri takiplerinin gerekliliğine dikkat çekti
    
     ÖZYURT: ''Antakya Belediyesi ekipleri hummalı çalışmalarını sürdürüyor''
     Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, kaldırımdan, asfaltlama ve parke döşemeye kadar kent genelindeki çalışmalarını aralıksız sürdürdüğü belirtildi.
    
     KENT: ''428 Suriyeli ülkesine geri döndü''
     Ülkelerindeki iç karışıklık nedeniyle Türkiye'ye sığınan ve Kızılay tarafından kurulan geçici çadır kentlere yerleştirilen Suriyelilerden 428'inin ülkelerine geri döndükleri bildirildi.
    
     ANTAKYA: ''Erzin narenciye festivaline hazırlanıyor''
     Erzin'de ''2.Uluslararası Narenciye Festivali'' hazırlıklarının başladığı bildirildi. Erzin Belediye Başkanı Kasım Şimşek, geçtiğimiz ocak ayında ilki gerçekleştirilen ve İlçenin ve narenciyenin tanıtımına önemli katkılar sağlayan ''Narenciye festivalinin'' geleneksel olarak yapılacağını söyledi.
    
     SÖZ: ''Yardım değil yaptırım gerek''
     Saadet Partisi Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Necmettin Çalışkan mültecilere yardım değil yaptırım yapılmalı, asıl meselenin akan kanın durdurulması gerektiğini belirtti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 23 Haziran 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  74195 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle