HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 - Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber ve başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  ASİ: ''Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'nün 73. kuruluş yıl dönümü''
     Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'nün (GSGM) 73. kuruluş yıl dönümünü çeşitli etkinliklerle kutlandı.
    
     YORUM: ''Pamuğun temiz toplanmaması kalitesini düşürüyor''
     Antakya Sanayi ve Ticaret Meclis Başkanı Hayrettin Çolakoğlu, pamuğun temiz toplanmamasının kalitesini düşürdüğünü söyledi.
    
     ANTAKYA: ''DOĞAĞKA proje bekliyor''
     Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) tarafından ilk defa uygulanacak olan Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluşların, istihdam, sosyal içerme,kültür, sanat, spor alanlarında proje başvurularının kabulüne başladı.
    
     ASYA: ''Dostluk Barajı'nın akıbeti ne olacak''
     Lübnan sınırındaki Bekaa vadisinden doğup, Suriye'den geçerek Türkiye'de Afrin ve Karasu çayı ile birleşip Hatay'ın Samandağ ilçesinden Akdeniz'e dökülen Asi Nehri üzerinde, Türkiye ile Suriye arasında sulama, taşkın önleme ve enerji üretimi amaçlı olarak temeli atılan ''Dostluk Barajı''nda çalışmaların Suriye'deki olaylardan etkilendiği bildirildi.
    
     KENT: ''Çadır kentte Miraç Kandili ilahilerle kutlandı''
     Ülkelerindeki karışıklık nedeniyle Türkiye'ye sığınan ve Kızılay tarafından Hatay'da oluşturulan geçici çadır kentlere yerleştirilen Suriyeliler, Miraç Kandili'ni kutladı.
    
     EXPRES: ''CHP'de istifa depremi''
     Antakya merkezi bağlı Küçükdalyan beldesi Belediye Başkanı Fuat Altınel ve belde meclis üyeleri CHP'den istifa ettiğini bildirdi.
    
     ATAYURT: ''Ayinde dünya barışı için dua edildi''
     Hatay'da geleneksel St. Pierre Bayramı Antakya Ortodoks Kilisesi'nde düzenlenen ayinle kutlandı. Çeşitli etkinliklerle kutlanan bayramda dünya barışı için dua edildi.
    
     HATAY: ''Suriye olaylarında basın taraflı davranıyor''
     Dünya basınının taraflı davrandığını iddia eden Suriyeli Parlamenter Haldun Kassan, ABD'nin yaptığı katliamların gösterilmediği ancak ülkelerindeki en ufak muhalif eylemin abartılarak yayımlandığını söyledi.
    
     ÖZYURT: ''İSDEMİR işçisinden sözleşme sevinci''
     Çelik-İş Sendikası Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve İskenderun Şube Başkanı Cengiz Gül, İSDEMİR çalışanının toplu iş sözleşmesi görüşmesinde işverenin teklifini kabul ettiğini söyledi.
    
     SÖZ: ''Vali'den yaşlı ziyareti''
     Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, 90 yaşındaki kronik bronşit hastası Cemil Caymaz'ın evine konuk oldu.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 30 Haziran 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  57885 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle