HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

- Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ANTAKYA: ''Hatay Şehidine ağladı''
     Tunceli'nin Pülümür ilçesinde, terör örgütü PKK üyeleriyle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Hüseyin Gözübüyük (24), memleketi Hatay'da toprağa verildi.
    
     ATAYURT: ''Fikir işçisi kapsamında çalışan herkes gazetecidir''
     Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) ve Konrad Adenauer Vakfı'nın (KAS) ortaklaşa düzenlediği ''Yerel Basın Semineri''nde konuşan Prof. Dr. Neşe Kars fikir işçisi kapsamında çalışan herkesin gazeteci olduğunu ifade etti.
    
     HATAY: ''Gümrükte detektör köpek atamaları yapıldı''
     Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde bulunan Cilvegözü Gümrük Kapısı'nda görev yapan ''Şans'' isimli narkotik detektör köpeğinin, Zonguldak Gümrük Muhafaza Müdürlüğüne tayininin çıktığı bildirildi.
    
     ASYA: ''Tüm zamanların şehri Hatay''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Valilik tarafından hazırlanan ''Tüm Zamanların Şehri Hatay'' isimli kitabın, ilin tanıtımını yaparken aynı zamanda değerlerini de kayıt altına aldığını belirtti.
    
     YORUM: ''İş makinesinin altında kalan çocuk öldü''
     Hatay'da, anne ve babası uyurken evden çıkarak evlerinin önündeki parka gitmek isteyen 2 yaşındaki çocuk, iş makinesinin altında kalarak öldü.
    
     EXPRES: ''Esnaf ve sanatkarlarımız için kaçırılmaz fırsat''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) açıkladığı projenin esnaf ve sanatkarlar için kaçırılmaz bir fırsat olduğunu belirtti.
    
     ASİ: ''Toplum destekli polisler minik sporcuları uyardı''
     Dörtyol Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri, minik sporcuları hırsızlık ve şiddete karşı uyardı.
    
     ÖZYURT: ''Beyaz Bayrak'lar sahiplerini buldu''
     Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle 2006 yılında başlatılan ''Temiz Okul Temiz Çevre'' projesi kapsamında kent genelinde hizmet veren 6 okula ''Beyaz Bayrak'' ödülleri verildi.
    
     SÖZ: ''Çevre ve Orman İl Müdürü Yüzer'den valiye ziyaret''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü Ağaçlandırma Daire Başkanlığı'na atanan Çevre ve Orman İl Müdürü İbrahim Yüzer'i makamında kabul etti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 12 Temmuz 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  45150 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle