HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

- Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
   ASYA: ''Almanca 1 belgesini Gü-Kur verecek''
     Almanya'ya gideceklerden ''Aile Birleşimi'' çerçevesinde zorunlu olarak istenen ''Almanca A1''belgesini Hatay'da ilk kez GÜ-KUR Eğitim Kurumlarının vereceği bildirildi.
    
     ÖZYURT: ''Gazeteciler zor görev yapıyor''
     Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu (BASK) İl Temsilcisi Metin Yılmaz, gazetecilerin çok zor bir görevi yaptığını ve onların her zaman yanlarında olduklarını kaydetti.
    
     KENT: ''Hatay'da organik tarım alanları genişliyor''
     Organik üretimde 51 olan sertifikalı üretici sayısını 331'e kadar çıkaran Hatay dikkat çeken tarımsal başlıktaki destekleme alanlarını da giderek genişletiyor.
    
     ANTAKYA: ''Camiler yıkanıyor''
     Antakya Belediyesi tarafından Ramazan nedeniyle kentte bulunan bütün camilerin yıkama programına alındığı belirtildi.
    
     EXPRES: ''Güngör kardeşlerden örnek davranış''
     İş adamları Ali, Kenan ve Murat Güngör kardeşler tarafından Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na (SHÇEK) bağlı erkek ve kız yetiştirme yurdu öğrencileri ile huzurevi sakinlerine iftar yemeği verdi.
    
     SÖZ: ''Tiyatroculardan plaket''
     Antakya'da ''Rahmetli de sollardı'' isimli komedi türü tiyatro oyununu sahneye koyan Kollektif Sanat Topluluğu tarafından Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç'a plaket verildi.
    
     ASİ: ''Araçların yüzde 70'ini ihraç edeceğiz''
     Hyundai Assan Genel Müdürü Ümit Karaarslan, 2015 yılına kadar dünyada otomobil üreten üç büyük şirketten biri olacaklarını belirterek, İzmit'teki tesislerinde bu yıl üretecekleri 90 bin aracın yüzde 70'ini ihraç edeceklerini kaydetti.
    
     YORUM: ''Antakya Belediyespor'da yeni sezon hazırlıkları devam ediyor''
     Türkiye Kadınlar Basketbol Birinci Ligi'nin yeni takımı Antakya Belediyespor Kadın Basketbol takımı, sezon hazırlıklarına günde çift antrenmanla devam ediyor.
    
     ZAFER: ''Hatay'da 5. Füsun Sayek sağlık ve kültür etkinlikleri''
     Hatay'ın İskenderun ilçesi Arsuz beldesinde, 2006 yılında ölen eski Türk Tabipleri Birliği Başkanı Dr. Füsun Sayek'i anma etkinlikleri kapsamında, 6-13 Ağustos tarihlerinde ''5. Füsun Sayek Sağlık ve Kültür Etkinlikleri'' gerçekleştirileceği bildirildi.
    
     ATAYURT: ''Hatay tatlısı müşebbek markalaşma yolunda''
     Hatay'ın yerel tatlısı müşebbek markalaşma yolunda ilerlerken, üreticilerin bu adı tescillemek istedikleri belirtildi.
    
     HATAY: ''Yeni yatırımlar işsizliği azalttır''
     Erzin ilçesinde iş adamlarıyla iftar yemeğinde buluşan Kaymakam İskender Yönden yatırımların artması halinde işsizliğin artacağını ifade etti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 04 Ağustos 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  55220 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle