HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
 Asi: ''Antakya OSB'de yer sıkıntısı''
     Antakya Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Kabaali, yatırımcıların OSB'de yer sıkıntısı yaşadığını belirtti.
    
     Antakya: ''Güney derbisi bugün''
     Türkiye Kadınlar Basketbol Liginde bugün iki güney ekibi karşı karşıya geliyor. Homend Antakya Belediyesi ile Ceyhan Belediyespor arasındaki maç Antakya Spor Salonu'nda oynanacak.
    
     Özyurt: ''Antakya Belediyesi'nin logosunu halk belirleyecek''
     Antakya Belediyesi yeni logosunu belirlemek üzere dünyanın önde gelen bilgi teknolojileri ve yazılım hizmetleri firmalarından biri olan IBM ile işbirliği yaptı.
    
     Atayurt: ''Hatay için işbirliği halindeyiz''
     Antakya Ticaret ve Sanayi Odası'nın (ATSO) Adalet Bakanı Sadullah Ergin'i ziyareti sonrasında Ankara'ya gelen AK Parti ve CHP milletvekilleri hizmet için işbirliği halinde olduklarını söylediler.
    
     Zafer: ''Lise öğrencilerinden zam eylemi''
     Samandağ ilçesinde bir grup lise öğrencisi, yol ücretlerine yapılan zammı protesto etti. Oytun Alanı'nda gerçekleşen eylemde bir araya gelen lise öğrencileri adına açıklama yapan Melisa Çobancı, ulaşım ücretlerine yapılan zamların öğrencileri mağdur ettiğini belirtti.
    
     Hatay: ''İhtiyaç sahipleri için kıyafet kermesi''
     Sevgi ve Şefkate Muhtaç Çocukları Koruma Derneği tarafından ''İhtiyaçlı İnsanlarla Kaynaşma Kermesi'' açıldı. Dernek Başkanı Serpil Söğüt, ihtiyaç sahipleri için üyelerden toplanan giyim eşyalarının, cüzi fiyatlarla kermeste satışa sunulduğunu söyledi.
    
     Asya: ''Tavukçular yeni yıldan da umutsuz''
     Aşırı sıcaklar nedeniyle ramazan ayında umduğunu bulamayan, kurban bayramında da tüketiminde düşüş yaşanan beyaz et sektörü, eskiden satışların arttığı yılbaşında da hareketlilik beklemiyor.
    
     Yorum: ''Mesnevi'de insan ve aşk konferansı''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ), Hz. Mevlana'nın 738. vuslat yıldönümü dolayısıyla ''Mesnevi'de İnsan ve Aşk'' konulu konferans düzenledi.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 21 Aralık 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  102635 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle