HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
Zafer: ''Özür dilemek bir yiğidi geri getirir mi-''
     Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Irak sınırındaki olayla ilgili olarak ''Özür dilemek bir yiğidi geri getirebilir mi-'' dedi.
    
     Hatay: ''İlaçta krizi devem ediyor''
     Pahalı aldıkları ilaçları daha ucuza Sosyal Güvenlik Kurumu'na verdiklerini belirten eczacılar söz verildiği halde sorunun çözümlenemediğini bu durumdan halkın ve eczacıların zarar gördüğünü ifade ettiler.
    
     Asya: ''Yılın başkanı Savaş''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz ve beraberindeki bazı kurum, kuruluş, oda ve dernek temsilcilerinden oluşan bir heyet, geçtiğimiz gün ''kafkasdiasporası.com'' adlı internet sitesi okuyucuları tarafından ''Yılın Belediye Başkanı'' seçilen Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ı makamında ziyaret ederek tebrik ettiler.
    
     Atayurt: ''İlimizde Zeytincilik Araştırma Enstitüsü kuruluyor''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Altınözü ilçesinde faaliyet gösteren bazı zeytinyağı üretim tesislerinde incelemelerde bulundu. Lekesiz, kente Zeytin Araştırma Enstitüsü kurulacağını ifade etti.
    
     Asi: ''Zeytin yağına kalite araştırması''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) tarafından yapılan araştırmada, Hatay'a özgü zeytin çeşitlerinden elde edilen zeytin yağının, kentte son yıllarda yetiştirilen Gemlik zeytininden üretilen yağdan daha kaliteli olduğu belirlendi.
    
     Özyurt: ''HGC'den Hatay'ın En'leri etkinliği''
     Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı (HGC) Ahmet Yetişen, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Hatay'ın En'leri adı altında bir etkinlik düzenleyeceklerini bildirdi.
    
     Yorum: ''Vali Lekesiz'den Hatay Doğumevi'ne ziyaret''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, yeni yıl etkinlikleri kapsamında Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine geçerek, saat 00.01'de dünyaya gelen yeni yılın ilk bebeğini ve ailesini ziyaret etti.
    
     Kent: ''İskenderun Limanı'nı Limak işletecek''
     İskenderun Limanı'nın 36 yıl işletme hakkı 372 milyon dolarlık teklifle kazanan Limak Holding'in olduğu belirtildi.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 03 Ocak 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  201835 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle