HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
  Hatay: ''Okul öncesi eğitim, evin temeli gibi''
     Okul öncesi eğitimi evin temeline benzeten Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, ''Temel ne kadar iyi olursa ilköğretim, ortaöğretim, üniversite eğitimi ve müteakip dönemler bu güçlü temelin üzerine daha güzel şekilde inşa edilir'' dedi.
    
     Asi: ''Cezaevinde organik üretim''
     Hatay Açık Ceza İnfaz Kurumundaki hükümlüler tarafından cezaevinde oluşturulan serada yetiştirilen organik sebzeler, vatandaşların sofralarını süslüyor.
    
     Atayurt: ''Su Ürünleri Fakültelerinin sorunları masaya yatırıldı''
     Mustafa Kemal Üniversitesinde (MKÜ) su ürünleri fakültelerinin yeniden yapılandırılmasına ilişkin toplantı ilgili fakültelerin dekanların katılımıyla gerçekleştirildi.
    
     Yorum: ''5 maç aradan sonra galip gelmek güzel''
     Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Homend Antakya Belediyesi Teknik Sorumlusu Levent Deringöl, 5 maç aradan sonra galip gelmenin sevincini yaşadıklarını belirtti.
    
     Asya: ''Aşırı kiloları yüzünden hayata küstü''
     İlkokul yıllarından itibaren kilo almaya başlayan ve bu yüzden eğitimine devam edemeyen Hataylı Azize Bayır'ın ağırlığı 230 kilograma ulaştı.
    
     Antakya: ''Kaderi değiştiren mektup''
     Hatay'ın Altınözü İlçesine bağlı Alakent köyünde, Alakent Şehit Bülent Bilger İlköğretim Okulu 6'ncı sınıf öğrencisi Sevgi Çaylı'nın Emniyet Müdürüne yazdığı mektup okuluna kütüphane kazandırdı.
    
     Zafer: ''Doğru ve güzel Türkçe için diksiyon eğitimi tamamlandı''
     Antakya Ticaret Borsası (ATB) ve Antakya Rotary Kulübü işbirliği ile düzenlenen Doğru ve güzel Türkçe için diksiyon eğitimini tamamlayan kursiyerlere sertifikaları düzenlenen törenle verildi.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 09 Ocak 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  141020 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle