HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
 Asi: ''Hatay'ı iyi anlatmak lazım''
     Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hatay'daki barış ve hoşgörü ortamının Avrupa'ya çok iyi anlatılması gerektiğini belirtti.
    
     Atayurt: ''Yağışlar devam ederse çiftçiler sıkıntı yaşayabilir''
     Bir haftadır devam eden yağışların Amik Ovası'nda yer yer su baskınlarına neden olduğunu belirten Antakya Ziraat Odası Başkanı Abdulhay Denizli yağışların devam etmesi halinde çiftçilerin sıkıntı yaşayabileceğini söyledi.
    
     Yorum: ''100 öğrenciye kırtasiye yardımı''
     Hatay Sevgi ve Şefkate Muhtaç Çocukları Koruma Derneği ve Toplum Destekli Polis Büro Amirliği tarafından 100 öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldığı belirtildi.
    
     Hatay: ''Taşkın Federasyonların il temsilcileriyle buluştu''
     Hatay'da mevcut bulunan 53 spor federasyonu il temsilcileri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emrullah Taşkın başkanlığında toplandı.
    
     Antakya: ''MKÜ Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı'ndan başarılı operasyon''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde ateşli silah yaralanması nedeniyle acil servise başvuran hastanın Göğüs Cerrahisi Opr. Dr. Tülin Durgun Yetim'in müdahalesi sonucu sağlıklı bir şekilde taburcu olduğu belirtildi.
    
     Söz: ''Bedestenci'den Vali Lekesiz'e ziyaret''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Mersin Çağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Çetin Bedestenci ve Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yücel Ertekin'i makamında kabul etti.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 15 Ocak 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  143345 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle