HATAY SPORUNA BİR HİZMET DAHA

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş Defne İlçemizde bulunan sümerler mahallesinde sentetik çim sahanın açılışını yaptı.

HATAY SPORUNA BİR HİZMET DAHA

Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan, ilimizde faaliyet gösteren spor kulüpleri ve gençlerimizin başarılarına katkı sağlayacak tesisin açılışına HBB Başkan’ı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Garnizon Komutanı Piy. Kur. Alb. Mehmet Ali Tuna, İl Jandarma Komutanı Alb. Hasan Koçyiğit, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, Hatayspor Kulüp Başkanı Jan Baram, ASKF Başkanı Mehmet Öztürk, spor camiasından çok sayıda kulüp başkanı, antrenör ve sporcu katıldı. Başkan Savaş açılış töreninde yaptığı konuşmada, “amatör spor kulüplerimizin ve gençlerimizin sportif faaliyetlerini daha sağlıklı ortamda yapabilmeleri adına çalışıyoruz, çalışmayada devam edeceğiz” dedi. Başkan Savaş, Hatay Büyükşehir Belediyesinin Altınçay mahallesinde yapmakta olduğu dev spor kompleksininde yakın zamanda hizmete gireceğini belirterek, sümerler mahallesinde açılan sentetik çim Sahanın tüm spor camiasına hayırlı olmasını diledi.ASKF Başkanı Mehmet Öztürk Başkan Savaş’ın her zaman spor camiasının yanında olduğunu belirterek “ spor camiasına ve gençlerimize böylesi güzel bir tesisi kazandırdığı için sayın Büyükşehir Belediye Başkanım Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür ediyorum. Emeği geçen herkesi kutluyorum” dedi.Sentetik çim sahasının açılışında protokol üyeleri ile basın mensupları arasında bir müsabaka yapıldı. Seyircilerin keyifle izlediği müsabakada, Başkan Savaşın yer aldığı Protokol takımı maçı 7-3 galip tamamladı. Başkan savaş maçta 4 gol attı.Protokol üyeleri ve basın mensupları arasında oynanan müsabakanın ardından Büyükşehir Belediyesi açılışa gelen konuklara ikramlarda bulundu.

HATAY SPORUNA BİR HİZMET DAHA haberi 03 Kasım 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  25340 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle