HATAY SÜMERSPOR’A MORAL YEMEĞİ

Hatay Sümerspor Kulübü, amatör takımı play off’a kaldı. Süper Amatöre yükselmek için sezon boyunca büyük bir çaba harcayan Sümerspor’a play off maçları öncesi moral yemeği jesti yapıldı.
HATAY SÜMERSPOR’A MORAL YEMEĞİ
Hatay Sümerspor yönetim kurulu tarafından düzenlenen moral yemeği Yılmazlar Restaurantta yapıldı. Play Off’ta Ekinci, Antakyaspor, Gözcüler Belediye, Dörtyol Belediye ve Karaağaç Belediye’ye karşı mücadele edecek olan Sümerspor’un yönetim kurulu üyesi Yılmaz Gülbahar, hedeflerinin sadece bir üst lige çıkmak değil, aynı zamanda sezonu lider kapatmak olduğunu ifade etti. Grupta iddialı olduklarının altını çizen Gülbahar, Sümerspor’un güçlü bir kadroya sahip olduğunu ve her takımı yenecek güçte olduğunu dile getirdi. Daha sonra bir konuşma yapan Hatay Sümerspor Kulübü başkanı Ahmet Beşir Günay, yemeğe katılan tüm futbolcu ve yönetim kuruluna teşekkürlerini sundu. Hatay Sümerspor’un her geçen gün adını geniş kitlelere duyurduğunu ve bunun sebebinin başarı olduğunu ifade eden Günay, Play Off maçlarından da zaferle çıkıp, Süper Amatöre yükselerek bu başarıyı kat kat attıracaklarını söyledi. Hatay Sümerspor’da top koşturan her oyuncunun değerli olduğunu söyleyen Günay, her geçen hedeflerine daha da yaklaştıklarını dile getirdi. Hatay halkından, iş adamlarından, seçilmiş ve atanmışlardan tek isteklerinin bu takımı desteklemek olduğunun altını çizen Hatay Sümerspor Kulübü başkanı Ahmet Beşir Günay, destek veren herkese şükranlarını sundu.
HATAY SÜMERSPOR’A MORAL YEMEĞİ haberi 28 Mart 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  39220 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle