HATAY VALİSİ LEKESİZ:

HATAY VALİSİ LEKESİZ: -''ÇOK ZENGİN BİR KÜLTÜREL MİRASI BÜNYESİNDE BARINDIRAN HATAY'IN DÜNYAYA TANITILMASI AMACIYLA ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR YAPIYORUZ''
HATAY VALİSİ LEKESİZ:
Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, çok zengin bir kültürel mirası bünyesinde barındıran Hatay'ın, dünyaya tanıtılması amacıyla önemli çalışmalar yaptıklarını bildirdi.
     Lekesiz, yaptığı açıklamada, geçtiğimiz ay Japonya'nın başkenti Tokyo'da gerçekleştirilen ''Uluslararası JATA Seyahat Fuarı''na katıldığını, edindiği izlenimler doğrultusunda şehrin gelişimine yönelik yeni projeler ürettiklerini kaydetti.
     Proje kapsamında yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren Lekesiz, şöyle devam etti:
     ''Çok zengin bir kültürel mirası bünyesinde barındıran Hatay'ın, dünyaya tanıtılması amacıyla önemli çalışmalar yapıyoruz. Kültür ve Turizm Bakanlığı ile görüşmeler yapılarak, yurtdışı fuarlarda kullanılan tanıtım filminde, ilimizin de yer almasının sağlanması için çalışmalar başlatıldı. Tokyo'da bulunan Kültür ve Tanıtma Müşavirliğimizle görüşmeler yapılmış, Türkiye'ye tur düzenleyen seyahat acenteleri ilimize davet edilmiştir. Tarihi ve kültürel değerlerimizi tanıtan broşürlerin kapağına, söz konusu değerimizi tanıtan açıklayıcı notlar yazılmaya başlanmıştır. Bu sistem 2011 yılında yaptırılacak tüm materyallerde uygulanacak.'' 
HATAY VALİSİ LEKESİZ: haberi 26 Ekim 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  167625 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle