Hatay’da Chp rüzgârı esiyor.

Chp Hatay Milletvekilleri Sn. Mevlüt Dudu ve Sn Hasan Akgöl, ilçe başkanları, gençlik kolları ve çok sayıda partililerle birlikte ilçe teşkilatları ziyaret edildi.
Hatay’da Chp rüzgârı esiyor.
 Hatay’ın merkez (Antakya) başta olmak üzere; Defne, Yayladağı ve Samandağı ilçelerini ziyaret eden Chp Belen İlçe Başkanı Sn. Fevzi Yüksel ve ilçe başkanlarına Chp Hatay Milletvekilleri Mevlüt Dudu ve Hasan Akgöl de eşlik etti. İlçe teşkilatlarının ev sahipliği yaptığı ziyaretler parti üyelerinin katılımıyla gövde gösterisine dönüştü. Ziyaretlerin ana gündemi yaklaşan 2015 genel seçimleri ve son zamanlarda Chp kulislerini meşgul eden “üye bazında ön seçim” konusu oldu. Milletvekili Dudu üye bazında ön seçim çalışmasını destekledikleri ifade ederken partiler ve yöneticilerden büyük destek aldı. 2015 genel seçimleri için yaptıkları çalışmaları anlatan ilçe teşkilatları çalışmaların büyük bir titizlikle yürütüldüğü ifade ettiler. Ziyaretlere ev sahipliği yapan ilçe teşkilatları gelen misafirleri en iyi şekilde ağırladıkları ve ziyaretlerin aile havası içinde geçtiği gözlerden kaçmadı.
Hatay’da Chp rüzgârı esiyor. haberi 03 Şubat 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  18170 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle