Hatay'da yol kapatma eylemi

Samandağ ilçesine bağlı Koyunoğlu beldesinde vatandaşlar, Antakya-Samandağ karayolunda sürekli kazaların meydana geldiğini iddia ederek yol kapatma eylemi yaptı.
Hatay'da yol kapatma eylemi
   Koyunoğlu İlköğretim Okulu önünde toplanan veli ve öğrenciler, kazaların meydana geldiği yolda üst geçit yapılmasını ya da trafik ışığı yerleştirilmesini istedi.
     Koyunoğlu İlköğretim Okul Aile Birliği Başkanı Kerime Celbakoğlu, grup adına yaptığı açıklamada, okul önünde sürekli kazaların meydana geldiğini ve velilerin çocuklarını okula göndermeye korktuğunu söyledi.
     Yetkililerden bir an önce konuya çözüm bulmasını isteyen Celbakoğlu, talepleri yerine gelene kadar eylemlerini tekrarlayacaklarını kaydetti.

     Koyunoğlu Belediye Başkanı Celal Güzel de okul önüne bir üst geçit yapılması için ilgili yerlere başvurduklarını ancak hiçbir sonuç alamadıklarını belirtti.
     Ellerinde pankartlarla Antakya-Samandağ yolunu yaklaşık 2 saat trafiğe kapatan vatandaşları güvenlik güçleri ikna etmeye çalıştı.
     Güvenlik güçlerinin, kaymakamın velilerle görüşme taleplerini kabul ettiğini bildirmesi üzerine vatandaşlar yolu trafiğe açarak dağıldı.
Hatay'da yol kapatma eylemi haberi 16 Mayıs 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  244275 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle