HATAYSPOR BASIN AÇIKLAMASI

Geçtiğimiz günlerde Hatayspor Kulübü Yönetim Kurulu olarak düzenlediğimiz basın toplantısında kongre kararı almamıza ve genel kurulda mali rapor vereceğimize dair açıklama yapmamıza rağmen Hatayspor eski Başkanı Hikmet Çinçin’in basına verdiği beyanat farklı bir algı oluşturmuştur.

HATAYSPOR BASIN AÇIKLAMASI

Hatayspor’a hizmet verenlerin polemik oluşturmasını doğru bulmuyorum. Enerjimizi ve gücümüzü Hatayspor’un başarısı için harcamamız gerektiğini düşünüyorum.Göreve geldiğimiz günden bugüne şeffaf bir yönetim anlayışı ile Hatayspor’u yönetmemize ve gelişmeleri düzenli şekilde basın açıklamalarla kamuoyunu bilgilendirmemize rağmen Sayın Çinçin’in ısrarla mali genel kurul yapılması isteğini açıkçası anlayabilmiş değiliz.Kendisi görev yaptığı hangi dönemde mali genel kurul yapmış ayrıca bu isteği Hatayspor’un hangi tüzük maddesinde var ?Hatayspor yönetimi olarak zaten 22 Ağustos 2014 tarihinde olağanüstü genel kurul kararı almış durumdayız. Geçtiğimiz günlerde düzenlediğimiz basın toplantısında gelir-gider durumunu açıkladığımız gibi genel kurul delegelerine bir kez daha mali durumu açıklayacağız. Biz Hikmet Çinçin döneminde aldığımız 5,5 milyon borcu arttırmamış bilakis daha aşağı çekmiş başarılı bir yönetimiz.Hedefimiz yeni dönemde daha güçlü ve Hatay ilini kapsayan bir yönetimle Hatayspor’u ileriye taşımakttır. Kimseyle polemik yarışına girmek düşüncesinde değiliz.Kamuoyuna saygılarımla

Jan Baram (Hatayspor Kulübü Başkanı) 

HATAYSPOR BASIN AÇIKLAMASI haberi 12 Temmuz 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  33300 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle