HATAYSPOR P. BUGSAŞ MAÇI

 Hatayspor ilk yarıda 28.dakikada Soner'in frikik atışında rakip defans oyuncusunun kendi kalesine attığı golle 1-0 öne geçtiği maçta, 80.dakikada Şener'in golüne engel olamadı ve maç 1-1 sona erdi. -

HATAYSPOR P. BUGSAŞ MAÇI
Bordo-Beyazlı ekip rahat kazanabileceği lider önündeki maçta; her iki yarıda net 3 gol pozisyonunu kullanamadı. HAKEMLER: Adnan Güngördü** Süleyman Yavaşoğlu** Segah Tunçkol***
HATAYSPOR: Ömer** Ferhan** Haasn** M.Fuat** Ömer** Güney** 
(Gökhan**) Selçuk*** Evren** Soner*** Emre** Onur***
POLATLI BUGSAŞSPOR: Ercüment** Muhammed** Mustafa** Efecan** 
Ali*** Yaşar*** Galip** Abdullah** M.Erdem** Şener**Yaşar** Hatayspor dün lider Polatlı Bugsaşspor önünde rahat kazanabileceği maçtan 1-1 beraberlikle ayrılırken tek kelimeyle “Lideri elinden kaçırdı” denebilir.Reyhanlı stadı tribünlerinin tamamen dolduğu güneşli uygun saha koşularında oynanan maçta oyuna konuk ekip başladı, ilk tehlikeyi yaratan taraf ise Hatayspor oldu. 7.dakikada Güney sol çaprazdan topu kaleye gönderdi ancak, top yerden kalecinin kucağına gitti. 18.dakikada Soner ile verkaça giren Güney sıfıra kadar indi, topu çıkartacağı yerde kaleye göndermek isteyince top yan ağlarda kaldı. 28.dakida Hatayspor'un golü geldi. Bu dakikada sağdan kazanılan frikik atışını Soner kullandı, top kaleye giderken Hatayspor'dan Ömer ile Güney ve konuk defans oyuncuları aynı anda müdahale etti, top defansa çarparak yön değiştirdi ve kalecinin müdahalesine rağmen ağlara gitti 1-0.
Konuk ekibin 30.dakikadaki tehlikeli atağında Yaşar'ın şutunda top az farkla dışarı çıktı. 40.dakikada Bugsaşspor sağdan korner kullandı, top defanstan sekti, Galip bomboş durumda kale yerine topu havaya dikince Hatayspor kalesi önemli tehlikeyi atlattı. 42.dakikada Hatayspor kalecisi Ömer yaptığı kurtarışla mutlak golü önledi ve devre 1-0 son a erdi. 
İkinci yarıya konuk ekip biraz daha derli toplu başladı ve Bordo-Beyazlı ekibe üstünlük kurmağa çalıştı. 54.dakikada gelişen Hatayspor kontratağında M. Fuat ile Güney tek başlarına atağa kalktı, uygun pozisyonda gol fırsatını kullanamadı. 65.dakikad Hatayspor ikinci gole çok yaklaştı. Bu dakikada Ömer'in ara pasında Güney defansın arkasına sarktı, kaleciyle karşı karşıya kaldı, vuruşunda kaleci topu önlemesini bildi. 65.dakikada bu kez Hataspqor kalesi tehlike atlattı. Defansın uzaklaştıramadığı topu ikinci yarıda oyuna giren Serhat topu avuta atınca Bordo-Beyazlılar derin bir Ohh aldı. 66'da Hatayspor'da Hasan yerini Sedat'a bıraktı. 69.dakikada Güney Hatayspor adına inanılmaz bir fırsatı kullanamadı. Rakip defansın arkasına sarkan ve kaleci Ercüment'i de çalımlayan Güney 6 pastan topu bomboş kale yerine avuta gönderince tribünlerde Ahh sesleri yankılandı. 81.dakikada da konuk ekibin beraberlik golü geldi. Bu dakikada kaleci Ömer'in yumruğu kısa düştü, Şener sağ çaprazdan yerden vuruşla topu Hatayspor ağlarına bıraktı ve durum 1-1 oldu. Maçta başka gol olmadı ve Hatayspor, kolay yenebileceği lider Bugsaşspor'u elinden kaçırdı 1-1.
HATAYSPOR P. BUGSAŞ MAÇI haberi 03 Aralık 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  143030 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle