HATSU BU KEZ GÜLDÜRDÜ

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), personelinin moral ve motivasyonunu yükseltmek için ‘Sence Kim Haklı’ adlı bir tiyatro etkinliği düzenledi.

HATSU BU KEZ GÜLDÜRDÜ

HATSU İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen etkinliğe kurum çalışanları ve aileleri katıldı. Kültür Tiyatro Topluluğu'nun yaşamdan kesintileri sahnelendirdiği iki perdelik müzikal komedi oyun katılımcılardan büyük alkış aldı. Oyun sonunda kendisine takdim edilen plaketi alan HATSU İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Mehmet Çaparali, HATSU’da çalışan her bireyin, Büyükşehir ailesinin bir parçası olduğuna dikkat çekerek hep birlikte Hatay’a hizmet etmenin gurur verici olduğunu ve bu tür organizasyonların birlik beraberliğe katkı sunacağını söyledi. Kültür Tiyatro Topluluğu’na sergiledikleri performans için teşekkür eden İnsan Kaynakları Şube Müdürü Metin Savaş da, bu tür projelerin hayata geçirilmeye devam edeceğini ifade etti. Belediyeciliğin sadece yol yapmak, park yapmak olmadığını dile getiren Savaş, bu tür eğlenceler ile belediye personelinin motivasyonunun arıttırılacağını da sözlerine ekledi.

HATSU BU KEZ GÜLDÜRDÜ haberi 12 Şubat 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  28155 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle