HEMŞİRELER GÜNÜ

Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, hemşirelik, insan sevgisiyle dolu, şefkatle, sabırla yapılan kutsal ve onurlu bir meslek olduğunu ifade etti.
HEMŞİRELER GÜNÜ
 Lekesiz ''12 Mayıs Hemşireler Günü'' nedeniyle yayımladığı mesajında, hemşireliğin insan sevgisiyle dolu, şefkatle, sabırla yapılan kutsal ve onurlu bir meslek olduğunu, hemşirenin, hiçbir ayrım gözetmeksizin, birey, aile ve topluma sağlığını kazandırmak için çalıştığını belirtti.
     İnsan sağlığından daha önemli ve öncelikli hiçbir şey bulunmadığını ifade eden Lekesiz, zor şartlar altında ve gece gündüz demeden büyük fedakarlıklarla görevlerini yerine getiren hemşirelerin insan sağlığı için verdikleri hizmet, övgüyü ve takdiri fazlasıyla hak ettiğini kaydetti.
     Lekesiz, tüm hemşirelerin 12 Mayıs Hemşireler Günü'nü kutladığını, görevlerinde üstün başarılar dilediğini, tüm insanlık için sağlık ve esenlikler temenni ettiğini ifade etti.
HEMŞİRELER GÜNÜ haberi 11 Mayıs 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  164910 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle