Hemşireler günü eylemi

12 Mayıs Hemşireler günü dolayısıyla düzenlediğimiz basın açıklamasına hoş geldiniz. Hatay Sağlık-Sen olarak tüm beyaz meleklerimizin gününü kutlar, saygılar sunarız.        
Hemşireler günü eylemi
Hemşirelik insan sevgisiyle dolu, şefkatle, sabırla yapılan kutsal ve onurlu bir meslektir. Sağlıkta dönüşüm politikaları, AB uyum politikaları, nüfus yoğunluğundaki artış ve Suriye’li hasta potansiyelinin artması, tüm sağlık hizmetlerinin yükünü arttırmıştır. Dolayısıyla bu durum bizleri tüketmiştir.                                                  Buraya siz değerli Hemşirelerimizin gününü kutlamak için geldik. Yalnız gülmeyen yüzler, gergin alınlar ve sıkıntılarla karşılaştık. Tükenmiş, yıpranmış, hizmetinin karşılığını alamadığını düşünen, emeklilikle ilgili endişe yaşayan sağlık çalışanlarıyla karşılaştık. Tükenmişliğin had safhada olması kutlamayı gölgede bırakmıştır.   Yetkililere sesleniyoruz, hemen hemen bütün Hastanelerde aktif çalışan sayısı az olduğu için nöbetler dönmez oldu. Yaklaşan izin dönemlerinde sıkıntıların oluşmaması için geçici görevlerin ya iptali yada kadrolarının bir an önce boşaltılması gerekmektedir.Buradan Sayın Cumhurbaşkanımız’ada sesleniyoruz, Sendikamızın düzenlediği toplantıda sizin adınız umut dediniz. Evet, bizler tüm imkânlarımızla insanlara umut dağıtmaya çalışıyoruz ama bizlerin umutları keyfi uygulamaların sonucunda oluşan aktif çalışan sayılarından dolayı tükeniyor…Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
                                 
     
 
Hemşireler günü eylemi haberi 12 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Mehmet Katırcıoğlu Reklam Danışmanı adına  tarafından  1810 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle