HEPAR DA BAŞKAN ADAYI DEĞİŞTİ

Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Hatay İl Başkanı Doğukan Beyzade ve teşkilat yönetimi Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC)’ni ziyaret ederek basın toplantısı düzenledi.

HEPAR DA BAŞKAN ADAYI DEĞİŞTİ

Hatay Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenlenen basın toplantısında HEPAR Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ali Aslan’ın adli makamlarca belirsizliği belli olmayan nedenlerden dolayı adaylığının iptal edildiğini belirten HEPAR Hatay İl Başkanı Doğukan Beyzade; “Hak ve Eşitlik Partisi’nden Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Ali Aslan’ı aday göstermiştik. Adaylık başvurusu kabul edilip süre içerisinde adli makamlarca belirsizliği belli olmayan nedenlerden dolayı adaylığı düşürülmüştür. Partimiz itiraz sürecinin son gününde Ekrem Sert’i aday gösterip adli makamlarca onaylanmıştır. Hatay siyasetini temiz toplum ve şeffaf yönetim anlayışıyla yöneteceğiz. Hatayımızın  kardeşlik şehri olarak kalması için var gücümüzle çalışacağız. Mücadelemizi bırakmayacağız.” Diyerek sözlerini tamamladı.Adaylık sürecinde hiçbir olumsuzluğun olmadığını belirten eski HEPAR Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ali Aslan; “Elimizdeki belgelerle daha geniş açıklamayı daha sonra yapacağım. Nedeni belli olmayan sebeplerden dolayı adaylığım adli makamlarca düşürülmüştür. Bunun için hukuk yollarına başvuracağız. Şuan ki adayımız Ekrem Sert kardeşimizdir. Beraber çalışarak yolumuza devam edeceğiz.” diye konuştu. Biz yolumuza devam edeceğiz diyen HEPAR Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem Sert; “Biz teşkilat olarak var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Ben büyükşehir belediye başkan adayı olsam da adayımız yine Ali Aslan’dır. Biz yolumuza devam edeceğiz.”diye konuştu.

HEPAR DA BAŞKAN ADAYI DEĞİŞTİ haberi 03 Mart 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  46865 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle