HESOB BAŞKANI TEKSÖZ E ZİYARET

Antakya oto tamirciler ve elektrikçiler odası başkanı Nizar Hayzaran, metal sanayi kooperatif başkanı Hikmet Öğreten ve yöneticileri Hatay Esnaf ve Sanatkârlar odalar birliği başkanı A.Kadir Teksöz’ü birlik binasında ziyaret ettiler.
HESOB BAŞKANI TEKSÖZ E ZİYARET

Ziyaretin mahiyetiyle ilgili bilgi sunan Başkan Teksöz; Metal sanayi sitesi arsamızın kati satış sözleşmesi bitti. İşlemler için Tapuya gönderildi.   Sitemizin proje çizimleri için mimar ve mühendislerle görüşmeler sürüyor. Metal sanayi sitesinin projeleri ivedilikle bakanlığa sunulacak. Metal işiyle iştigal eden ve dükkân ihtiyacı olan esnaf ve sanatkârlarımız hemen kooperatife veya odalarınıza müracaat ederek ortak olmaları önem arz etmektedir. Bugüne kadar müracaat edenlerin ortaklıkları kabul edilmiştir. Çok az sayıda arsamız mevcuttur. Esnafımız hızlı bir şekilde kooperatif yöneticileriyle irtibata geçsinler.  Bu gün oto tamirciler oda başkanımız Nizar Hayzaran ve kooperatif başkanımız Hikmet öğreten yönetim kurulları ile birlikte teşekküre geldiler, sağ olsunlar emek onların bizim çorbada tuzumuz var. Esnafımıza hayırlı olsun” dedi.

HESOB BAŞKANI TEKSÖZ E ZİYARET haberi 24 Kasım 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  24035 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle