HESOB TAN SOMA YA TAZİYE MESAJI

Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Sayın A.Kadir TEKSÖZ  13 Mayıs 2014’ de  Manisa'nın Soma ilçesindeki Kömür Madeninde Trafo patlaması nedeniyle çıkan yangında vefat edenler için başsağlığı mesajı yayınladı.

HESOB TAN SOMA YA TAZİYE MESAJI

HESOB Başkanı,  Hatay Esnaf Teşkilatı adına Başsağlığındaki mesajda, "Manisa’nın Soma ilçesindeki kömür madeninde trafo patlaması nedeniyle çıkan yangın sonrasında madencilerimizin hayatını kaybettiğini ve mahsur kaldığı haberini üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Bu elim maden ocağı kazası milletçe hepimizi üzüntüye boğmuştur.Şehit olan madencilerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına ve  ailesine  başsağlığı dilerken, mahsur durumda bulunan madencilerimizin ise bir an önce sağ salim kurtulmasını temenni eder, Yaralı Vatandaşlarımıza acil Şifalar dileriz Sözün bittiği yerde; Baba ocağına, Anaların yüreklerine ateşin düştüğü bir ortamda,   kederli ailelerine başsağlığı ve sabır temenni eder, Milletimizin  başı sağ olsun,, dedi.

 

HESOB TAN SOMA YA TAZİYE MESAJI haberi 15 Mayıs 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  17020 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle