İL İZCİ KURULU TOPLANTISI

 İl İzci Kurulu Başkanı Kamil Şanverdi, Öğretmenevi'nde düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla okullarda oluşturulacak izci gruplarının evraklarının nasıl doldurulması gerektiği hakkında bilgi verdi.
İL İZCİ KURULU TOPLANTISI
Her yıl değişmekle birlikte kentte geçen yıl 180 izci liderinin bulunduğunu ifade eden Şanverdi, ders dışı egzersiz faaliyeti olarak yapılan izcilikle, öğrencilerin bilgi ve becerilerini geliştirmelerine katkı sağlamaya çalıştıklarını kaydetti.
               
     Okullarda oluşturulan izci gruplarının en az 12, en fazla da 36 kişiden oluşabileceğini vurgulayan Şanverdi, öğrencilere ilk dönem teorik, ikinci dönem de arazide pratik eğitim verildiğini belirtti.
     Şanverdi, Antakya, Altınözü, Belen, Reyhanlı, Hassa, Yayladağı ilçesinden izci liderlerinin katıldığı toplantıda, izci kurulları yönergesindeki değişiklik konusunda da bilgi verdi.
İL İZCİ KURULU TOPLANTISI haberi 16 Eyl 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  88235 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle