İMYO'DA MEZUNİYET COŞKUSU

Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) İskenderun Meslek Yüksekokulu'nda (İMYO) iki yıllık öğrenimlerini başarıyla tamamlayan mezunlar etkinlik düzenledi.
İMYO'DA MEZUNİYET COŞKUSU
 İMYO Öğrenci Konseyi'nin düzenlediği, mezuniyet balosuna İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, bazı belediye meclis üyeleri ile öğretim görevlileri ve yeni mezunlar katıldı.
     Belediye Başkanı Civelek, mezuniyet pastası kesimi öncesi yaptığı konuşmada, öğrencilere İskenderun'da oldukları süre içerisinde olanakları ölçüsünde destek olmaya çalıştıklarını, desteklerinin daima artarak süreceğini söyledi.
     Gençlerin mutluluğuna ortak olmakla kendini daha genç hissettiğini anlatan Civelek, ''Öğrencilerimizin mezuniyet balosuna davet edilmemden dolayı çok mutluyum, gençlerimizin aralarında onların mezuniyet mutluluğuna ortak olduğum için kendimi onlar gibi genç hissettim. Gençler bizim geleceğimiz, onlara desteğimiz hep sürecektir. Bu geceyi düzenleyen öğrenci temsilciliğine ve emeği geçenlere teşekkür ederim. Bundan sonraki hayatınızda sizlere başarılar diliyorum'' dedi.
     Öğrenci Konseyi Başkanı Ahmet Göçer de, öğrenciler adına desteklerinden dolayı Civelek'e teşekkür etti. Konuşmalar ardından Belediye Başkanı Civelek'e aynalı Atatürk portresi hediye edildi. Daha sonra Belediye Başkanı Civelek, İMYO Öğrenci Konseyi Başkanı Ahmet Göçer ile Konsey Üyesi Kenan Yanger, mezuniyet pastasını birlikte kestiler.
İMYO'DA MEZUNİYET COŞKUSU haberi 10 Haziran 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  107190 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle