İŞ BANKASI SÜMERLER ŞUBESİ AÇILIŞI

Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş İş Bankası'nın yeni şubesinin kent ekonomisine canlılık getirmesini umduğunu belirtti.
İŞ BANKASI SÜMERLER ŞUBESİ AÇILIŞI
Savaş, bankanın Sümerler Şubesi açılışında yaptığı konuşmada, ekonomik durgunlukta bankanın kente yeni şubeler açmasının gelecek için umut verici olduğunu ifade etti.
     İş Bankası'nın kentte yürüttüğü sosyal faaliyetlerden dolayı belediye başkanı olarak teşekkür eden Savaş, yeni şubenin de önemli bir ihtiyacı gidereceğini kaydetti.
 
        
     İş Bankası Bireysel Satış Direktörü Figen Küçükgül ise Antakya'daki 5. şubelerini açtıklarını, Hatay'da ise 16. şubeye ulaştıklarını belirtti.
     Bankanın ülke ekonomisine, ticaret ve sanayisine katkısının her geçen gün arttığını savunan Küçükgül, yeni şubenin de bölgede önemli bir ihtiyaç olarak gördükleri için açtıklarını ifade etti.
     Küçükgül, 81 ilde ağaçlandırma çalışmaları ve eğitim-öğretim sezonunun bitmesiyle karnesini getiren çocuklara kitap hediye ettiklerini, sosyal projelere de önem verdiklerini sözlerine ekledi.
 

     Açılış törenine Vali Yardımcısı Şahin Bayhan, Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, Sosyal Güvenlik Kurumu Müdür Mehmet Zülfü Camkurt, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Hatay Sanayici ve İşadamları Derneği (HASİAD) Başkanı Yahya Kemal Nalçabasmaz, İş Bankası Ticari Bankacılık Satış Müdürü Mehmet Portakal, bir çok davetli ve vatandaşlar katıldı.