İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR KULÜBÜ BAŞKANI GÜL TRT DE

Spor Toto 2. Lig takımlarından İskenderun Demirçelikspor'un başkanı Cengiz Gül, iyi bir sezon geçirerek Bank Asya 1. Lige yükselmek istediklerini bildirdi. 
   
İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR KULÜBÜ BAŞKANI GÜL TRT DE
 Kulüpten yapılan yazılı açıklamaya göre, Gül, TRT 3'de yayınlanan ''Ümit Aktan ile Haydi Maça'' adlı spor programına katıldı.
     Yeni Sezon öncesi güçlü bir kadro kurduklarını ve Bank Asya 1. Ligi'ne çıkmayı hedeflediklerini belirten Gül, ''Son 5 yıl içinde zirveye oynamamıza rağmen, maalesef liglerin bitmesine 5-6 hafta kala takımımızda bir durgunluk olması bizleri de derinden üzmüştür. Bunun önlemini alarak bu sezon iyi bir kadro kurduk. Taraftarlarımızın desteği ile de sezon sonunda Bank Asya 1. Lige çıkmayı hedefliyoruz'' ifadesini kullandı.

     İskenderun Demirçelikspor'un Samandağı'ndan, Erzin'e kadar tüm Hataylıların takımı olduğunu anlatan Gül, ''Taraftarlarımızın yüzde 20'sinin kadınlardan oluşması küfürleşmeyi ortadan kaldırmıştır. Burada tüm takımlarımızın yöneticilerini ve futbolcuları büyük emek sarfetmektedir. Bunun için rakiplerimize saygı göstermeliyiz. Bizler saygı gösterelim ki onlarda bize saygı göstersin'' diye konuştu.