K.MARAŞ 3 PUANLA MEMLEKETİNE DÖNDÜ

2.Lig Kırmızı Grupta zirveyi yakından ilgilendiren maçta Kahramanmaraşspor, Cumartesi günü Antakya Atatürk Stadyumunda oynadığı maçta Hatayspor karşısında bir puan beklerken kentine üç puanla döndü.
K.MARAŞ 3 PUANLA MEMLEKETİNE DÖNDÜ
Grup ikincisi olarak Hatayspor karşısına çıkan K.Maraş ekibi, oyuna iyi başlayarak penaltı golüyle de 1-0 öne geçince oyun hakimiyetini elinde bulundurdu. Her hattıyla taş gibi bir takım görüntüsü veren Kırmızı-Beyazlılar, ikinci yarıda tel tel dökülen Hatayspor karşısında peş peşe attığı gollerle farka gitti ve sahadan 3-1'lik galibiyetle ayrıldı.
 
. Maçı objektif izleyen spor otoriteleri, K.Maraşspor'un bu maça çok iyi hazırlanmış şekilde çıktığını, Hatayspor'dan çok üstün futbol sergilediğini belirterek 3 puanı hakkıyla kazandıklarını belirttiler. Lider Tepecikspor'un kendi sahasında Ünyespor ile golsüz berabere kalmasının ardından K.Maraşspor, endişeyle geldiği Antakya'da lider olarak kentine döndü. Bu arada takımını desteklemek için Antakya'ya gelen 250 civarında ki K.Maraşlı sporseverler, maç boyunca destekledikleri takımlarını maç sonunda yanlarına çağırarak galibiyet sevincini birlikte paylaştılar.