KAMUOYUNUN DİKKATİNE

Hatay Büyük Şehir Belediyesi’nin oluşması sonrası ortaya çıkan Defne ilçesinde oluşan siyasi  yapıda şahsım Ak Partide yer alarak bu yeni oluşumda Defne halkına hizmet etmek için bir yola çıktım.
KAMUOYUNUN DİKKATİNE

Heyecanla çıktığım bu yolda kısa sürede çok yol katettiğime inanıyorum birlik ve beraberlik ekseni içerisinde insanlarımızın yanında yer aldığını gurur ile gördüm. Şahsıma saygı değer halkımızın gösterdiği teveccüh gün geçtikçe artmasına rağmen ne yazık ki Ak Parti ilçe teşkilatı ve yöneticilerini aynı heyecan içerisinde göremedim. Bu süreçte yola çıktığım arkadaşlarımın Ak Partinin başarısından çok kendi ikballerinin hesabında olmaları bana ve Ak Partiye zarar verecek duygusuna kapıldım.Tüm bu duygu ve düşüncelerin ışığı altında mensubu olmaktan gurur duyduğum Ak Parti üyeliğinden değil ama Hatay kamuoyunda dillenen ve büyük heyecan oluşturan Ak Parti Defne Belediyesi Belediye Başkan adaylığından çekildiğimi Hatay Kamuoyu ve hizmet etmek için her zaman emirlerinde olduğumu bilmelerini istediğim Defne ilçesi halkıyla paylaşır ve Defne halkına saygı ve sevgilerimi sunarım.

 

Volkan ÖZKAYA

 

KAMUOYUNUN DİKKATİNE haberi 18 Ocak 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  19150 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle