Karan Ailesinin Acı Günü

Bir süredir tedavi görmekte olduğu rahatsızlığına yenik düşerek vefat eden İskenderun’un köklü, tanınmış ailelerinden, Karan ailesinin değerli evladı, Makine Mühendisleri Odası başkanı Ayhan Karan ve İşadamı Beyhan Karan’ın ağabeyi Ali İhsan Karan (60), sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi.
Karan Ailesinin Acı Günü
Ankara’da bir süre önce aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Ali İhsan Karan, burada 7 ayı aşkın bir süre verdiği yaşam mücadelesine ne yazık ki yenik düşerek hayatını kaybetti. Zamansız ölümüyle sevenlerini üzen, beyefendi kişiliğiyle tanınan işadamı Ali İhsan Karan’ın cenazesi Ankara’dan getirilerek İskenderun Karan sitesindeki evine getirildi. Ailesinin ve sevenlerinin katılımıyla Karaağaç asri mezarlığına getirilen merhumun naaşı burada kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında toprağa verildi.  Cenazeye ailesi, yakınlarının yanı sıra sevenleri, işadamları, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Aynı zamanda yine memleketin sevilen köklü ailelerinden Karaçaylı ailesinin damadı olan Ali İhsan Karan, evli ve iki erkek çocuk babasıydı. Mega Medya Grubu olarak Ali İhsan Karan’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.
 
Karan Ailesinin Acı Günü haberi 07 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay İskenderun muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  6910 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle