KAYIP KIZ BULUNDU

<span style="background-color:rgb(237, 237, 237); color:rgb(15, 15, 15); font-family:tahoma; font-size:12px">Hatay Toplum G&ouml;n&uuml;ll&uuml;leri İnsani Yardım Derneği başkanı Ali Nurlu ve arkadaşları tarafından gelen ihbarlar sonucunda 1 g&uuml;n &ouml;nce kaybolan Tekebaşı Mahallesinden &nbsp;İ.E. İsimli kızın ailesiyle beraber &ccedil;alışarak 24 saat i&ccedil;inde bulundu ve ailesine teslim edildiği belirtildi.</span>
KAYIP KIZ BULUNDU
Konu ile ilgili bilgi veren Hatay Toplum Gönüllüleri İnsani Yardım Derneği başkanı Ali Nurlu “Bizim aracılığımızla, kaybolan  İ.E. isimli kızımızı bulunması için 1500 kişi sosyal medya sayfasında paylaşım yapılarak toplumun bilinçlenmesini sağladık.  Gece yarısı gelen bir ihbar telefonuyla aileyi bilgilendirdik.  Tekebaşı köyünden olan İpek isimli kızımız;  kaybolduğu yerde, yani Antakya Devlet Hastahanesi önünde beş dakika önce bir otomobille bırakıldı. Halka yardım etmek bizim işimizdir. Bundan sonra görev; ailesi ve Hatay Emniyet müdürlüğünün. Kayıp kızımızın ilanını binlerce kez paylaşıp domino etkisiyle milyonlarca insan tarafından her yerde aranmasıyla ilgili büyük bilinç uyandırıp zor durumda kalan toplum bireylerimize sahip çıkabilme cesareti gösterdiğiniz için, siz Toplum Gönüllülerimize sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Kızımızın sağ salim bulunması herşeyden daha önemlidir. Görevimiz olanları bir film şeridi gibi merak etmek değil; onu bulmaktır sadece. Her türlü kayıp ilanlarınızda bizleri arayabilirsiniz..(Hatay Toplum Gönüllüleri--0532/467 65 50).
KAYIP KIZ BULUNDU haberi 06 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1700 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle