Kaymakamlar Toplantısı Reyhanlı İlçesinde Yapıldı

Vali Lekesiz Toplantı Öncesinde İlçe Esnafını Ziyaret Ederek Sorunlarını ve Taleplerini Dinledi.
Kaymakamlar Toplantısı Reyhanlı İlçesinde Yapıldı

Kaymakamlar toplantısını her ay farklı bir ilçemizde gerçekleştiren ve toplantı öncesinde ilçe esnafını ziyaret ederek hal ve hatırlarını soran Hatay Valimiz Sayın M. Celalettin Lekesiz, Aralık ayı toplantısını Reyhanlı ilçemizde gerçekleştirdi. 

Toplantı öncesinde saat 12.00’de, Vali Yardımcıları Kadim Doğan, Orhan Mardinli, Şahin Bayhan, Fahrettin Göncü, H.Volkan Köksal, Mehmet Eriş, Ali Arslantaş ve İlçe Kaymakamları, ilçe Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, İlçe Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanı Mehmet Ateş ile diğer ilgililer eşliğinde esnafı ziyaret ederek çay sohbetlerine ortak olan Lekesiz, esnafın taleplerini dinledi. 

Atatürk Caddesi üzerinde bulunan giyim, beyaz eşya ve mobilya mağazası ile banyo aksamı satış merkezi, terzi, bakkal, çiçekçi, tüpçü, kitapçı, pastane esnafını ziyaret ederek gerek eğitim, gerek sağlık, gerek emniyet ve gerekse diğer konularda kendilerinden her hangi bir talepleri olup olmadığını sordu. 

Vali Lekesiz ve beraberindeki heyetin ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade ederek teşekkür eden ilçe esnafı ise, ilgililere sorunlarını iletme fırsatı buldular.