KIRIKHAN BELEDİYESİ 8. BAHAR ŞENLİĞİ

 Kırıkhan Belediyesi'nin geleneksel hale getirdiği ve 8. kutlanan ''Bahar Şenliği'' bu yıl ''Anneler Günü'' ile birlikte coşku ile kutlandı.
KIRIKHAN BELEDİYESİ 8. BAHAR ŞENLİĞİ
Kırıkhan Belediye Başkanı Murat Sakman, Mesire Alanı'nda kutlanan 8. Bahar Şenliğinde yaptığı konuşmada, amaçlarının vatandaşların kaynaşmasını sağlamak olduğunu söyledi.
     Bu yıl Bahar Şenliği'nin ''Anneler Günü''ne denk gelmesinin anlamlı olduğunu ifade eden Sakman, şöyle devam etti:
     ''Bugün çok özel bir gün. Bugün Anneler Günü. Doğduğumuzda ilk dostumuz, arkadaşımız ve öğretmenimiz olan annelerimizin hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Belki anneler günü yılda bir kez kutlanıyor ama her gün kutlasak yeridir. Başta şehit annelere olmak üzere tüm annelerimizin 'Anneler Günü'nü kutluyor, ellerinden öpüyorum.''
 
 
     Konuşmalardan sonra karate gösterileri gerçekleştirildi, şiirler okundu, sanatçılar Gözde Anıl ile Ferdi Gürses, seslendirdikleri parçalarla vatandaşların iyi zaman geçirmelerini sağladılar.
     Törene katılan Kaymakam Fecri Fikret Çelik, Garnizon Komutanı Piyade Binbaşı Ragıp Taygan, Belediye Başkanı Murat Sakman, CHP Milletvekili Adayı Hasan Akgöl, MHP Milletvekili Adayı Şefik Çirkin kadınlara karanfil dağıttılar.