KIRIKHAN LÜTFÜ SAVAŞ DEDİ

CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve Antakya Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş Kırıkhan ilçesi Yeni Mahalle Halkı ile 9 Bayrak meydanında coşku dolu bir mitingle buluştu.

KIRIKHAN LÜTFÜ SAVAŞ DEDİ

Mitingde Başkan Savaş’a CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl ve CHP Kırıkhan Belediyesi Başkan Adayı Mehmet Gezmen de eşlik etti. Mitingde halka ilk olarak CHP Kırıkhan Belediyesi Başkan Adayı Mehmet Gezmen hitap etti.  Amacımız Belediyede hırsızlığı, yalanı, dolanı ortadan kaldırmaktır diyen Gezmen, sözlerine şöyle devam etti.: “Kardeşlerim içinizden birisi olarak Bu görevi üstlendim ve size en iyi şekilde hizmet edeceğime söz veriyorum” Gezmen’in ardından konuşma için sahneye  CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve Antakya Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın çıkmasıyla alanda alkış tufanı koptu.  Kırıkhan’da ilk mitingleri olduğuna dikkat çeken Başkan Savaş, “3 yıldan bu yana köy, belde ve ilçeleri geziyoruz. Stratejik planlar ve şehir projeleri hazır önümüzdeki haftalarda hepsi Hatay halkımızla paylaşılacaktır” dedi.Biz özellikle 3 yıldır Ortadoğu olayları yüzünden Hatay’ın üzerine oynanan oyunların farkına vardık diyen Savaş,  “70 şehit verdik ama şükür ki Hatay halkı birbirine kör bıçak çekmedi, birlik ve beraberliğimiz bozulmadı kimsenin bozmaya da gücü yetmez.  Hatay halkı olarak ayrı renklerde fakat aynı Gökkuşağındayız  biz bununla gurur duyuyoruz” dedi.Hatay halkına 2 noktada katkı sunduklarını dile getiren Savaş,” Bunlardan  1. Huzur 2. Hizmet  Antakya’da  5 yıldaki değişimi gördünüz mü ? Kırıkhan’daki eksikleri biliyoruz Bütün eksikleri tamamlayacağız” diye konuştu.Gençlerimize Kültür Spor faaliyetlerini yapabilecekleri Gençlik merkezleri  yapacağız diyen Başkan Savaş, “Hatayı 18 bölgeye ayırdık 18 hizmet binamız olacak her hizmet binasının bulunduğu ilçede o bölgenin gençlerimize iş imkânı vereceğiz. Hizmetlerimizi Hatay’ın geneline yayacağız” dedi ve Halka katılımlarından dolayı teşekkür etti

 

KIRIKHAN LÜTFÜ SAVAŞ DEDİ haberi 17 Şubat 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  28550 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle