Mazbata Coşkusu Alana Sığmadı

HATAY Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, İl Seçim Kurulu’ndan aldığı mazbatanın sevincini aynı gün yerel sanatçıların da katıldığı gecede vatandaşlar ile birlikte kutladı.
Mazbata Coşkusu Alana Sığmadı
Antakyalı sanatçı LEVENT ŞAHİN'in türkülerini seslendirdiği şölende konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü SAVAŞ, alanda toplanan onbinlerce Hataylıya hitaben; “30 Mart 
sonrası bu şehirde sevgi, kardeşlik, huzur, birliktelik, yani sizler kazandınız, bizler kazandık, tüm Hatay kazandı. Hepimizin bayramı kutlu olsun” dedi.Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, önceki gün mazbatasına kavuşmasının ardından aynı akşam Belediye önünde, Cumhuriyet Alanında coşkulu bir kutlama gerçekleştirildi.  Ellerinde Türk Bayraklarıyla çoluk-çocuk, genç-yaşlı, kadın-erkek binlerce vatandaş kutlama etkinliğinde hazır bulundu, mazbata coşkusunu doyasıya yaşadı. Yerel sanatçılarımızdan Levent Şahin'in muhteşem bir konser verdiği kutlama etkinliğinde, havai fişek gösterisi coşkuya coşku kattı. Coşkulu kutlama etkinliğinde tezahüratlar eşliğinde konuşma yapan Başkan Savaş, 3-4 aydır stres altında hep birlikte çalıştıklarını, bu şehirde sevginin, kardeşliğin, güzelliğin doğması için ecdadımızdan, atalarımızdan aldığımız bu güzel bağların devamı için hep birlikte çalıştıklarını söyledi ve “Sonuç itibariyle bu şehirde sevgi, kardeşlik huzur birliktelik, yani sizler kazandınız, bizler kazandık, tüm Hatay kazandı. Hepimizin bayramı kutlu olsun. Seçim günlerini bizler hep  demokrasinin bayram günleri olarak kutlarız, geç de olsa bu bayramı kutlamanın kıvancını yaşıyoruz” dedi.  Kutlamada, CHP Genel Başkan Yardımcısı Nihat Matkap, CHP Hatay Milletvekilleri, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. H.Ramiz Parlar ile çok sayıda partili de katıldı ve vatandaşa karanfiller dağıttı.
Mazbata Coşkusu Alana Sığmadı haberi 12 Nisan 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  47015 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle