MHP'den Çelik-iş'e tam destek

MHP Hatay İl Teşkilatı üyeleri, Çelik-İş Sendikası İskenderun Şubesi'ni ziyaret ederek, çelik işçisine grev sürecinde tam destek verdiklerini açıkladı.
MHP'den Çelik-iş'e tam destek

 Çelik-İş Sendikası İskenderun Şubesi konferans salonunda gerçekleşen ziyarete MHP Hatay İl Başkanı Adnan Akdaş, MHP İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Gül, Karayılan Belediye Başkanı Mehmet Yurtman, Kuzuculu Belediye başkanı Yaşar Toksoy, Kurtlusoğuksu Belediye Başkanı Osman Koşay, İskenderun Ülkü Ocakları Başkanı Mahmut Aydemir’in yanı sıra Payas ve çevre belde başkanları katıldı. Çelik işçisinin her zaman emeğine saygı duyduklarını ve bu kutlu yolda yanlarında olduklarını belirten MHP Hatay İl Başkanı Adnan Akdaş, "İsdemir’de çalışan ve emeğini alın teri ile kazanan işçi kardeşlerimizin her zaman yanındayız. Bu kutlu yolda Allah emeklerini boşa çıkarmasın diyoruz ve emeklerinin karşılığını almaları için bizler MHP Teşkilatı olarak her zaman işçi kardeşlerimizin yanında olduğumuz belirtmek istiyoruz." dedi.

MHP'den Çelik-iş'e tam destek haberi 05 Temmuz 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  23580 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle