MİLLETVEKİLİ ADAYI ÇALIŞKAN SEÇİM ZİYARETLERİ

 Saadet Partisi Hatay milletvekili adayı Necmettin Çalışkan, ülkenin tahrip olan milli ve manevi değerlerinin peşinde olduklarını belirtti.
MİLLETVEKİLİ ADAYI ÇALIŞKAN SEÇİM ZİYARETLERİ
   Çalışkan, partisinin milletvekili adaylarıyla birlikle Samandağ ilçesine bağlı köyleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.
     Milletin Alevi ve Sünnisiyle bin yıldır barış içerisinde yaşadığını ifade eden Çalışkan, Laz'ı, Çerkez'i, Kürd'ü bütün farklılıkların aynı medeniyetin insanı olarak bundan sonra da kardeşçe bir arada yaşayacağını kaydetti.
     Saadet Partisi'nin ilkeli bir zeminde siyaset yaptığını, şahıslarla uğraşmadığını vurgulayan Çalışkan, bu ülkenin tahrip olan milli ve manevi değerlerinin peşinde olduklarını belirtti.
 
 
     Satılan toprakların, işletmelerin peşinde olduklarını, işsizliğin çözümü,işçi, memur ve emeklilerin sorunlarının çözümü için çaba harcadıklarını ifade eden Çalışkan, sorunların çaresi için Saadet Partisine oy verilmesini istedi.
     Ülkede 10 yıl önce işsizliğin yüzde 6 olduğunu şimdi ise yüzde 12'lere çıktığını belirten Çalışkan, Hatay'ın işsiz il sıralamasında ilk 5içerisinde yer aldığını kaydetti.