Milli yüzücü Köseoğlu'ndan Başkan Savaş'a ziyaret

- Bursa'da düzenlenen Türkiye Masterler Yüzme Şampiyonası'nda 50 metre kurbağa stilinde Türkiye ikincisi olan milli yüzücü Kamil Köseoğlu, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ı makamında ziyaret etti.
Milli yüzücü Köseoğlu'ndan Başkan Savaş'a ziyaret
  Antakya Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, 25-90 yaş arası 250 sporcunun katıldığı, 50-54 yaş arası yüzme yarışmalarında kenti başarı ile temsil eden Kamil Köseoğlu'nun, 400 metre karışıkta Türkiye 3'üncülüğü, 50 metre serbest ve kelebek branşlarında ise Türkiye 4'üncülüğü elde ettiği belirtildi.
     Köseoğlu, elde ettiği bu başarılarda Başkan Savaş'ın büyük katkıları olduğunu, bugüne kadar kendisine vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ettiğini kaydetti.
     Savaş ise iki madalya kazanmasından dolayı Köseoğlu'nu kutlayarak, ilerleyen yaşına rağmen spor yapmasının gençlere ve gelecek nesillere iyi birer örnek teşkil ettiğini ifade etti.
     2013 yılında hizmete sunmayı planladıkları Antakya Belediyesi Spor Kompleksi'nin gençlere, spor yapmayı isteyen herkese önemli ölçüde ev sahipliği yapacağını belirten Savaş, kentin çok amaçlı spor branşlarını bünyesinde barındıracak modern bir tesise ihtiyacı olduğunu dile getirdi.