MKÜ DE NEVRUZ KUTLAMASI

MKÜ Rektörü Hüsnü Salih Güder, "Nevruz, baharı müjdelediği gibi huzuru ve barışı da müjdeliyor" dedi.
MKÜ DE NEVRUZ KUTLAMASI
Prof. Dr. Güder, MKÜ Tayfur Sökmen Yerleşkesi'nde düzenlenen kutlamada yaptığı konuşmada, nevruzun, insanlar arasındaki sevgi ve saygıyı kuvvetlendirme, barış havasının evrensel ölçülerde geliştirilmesi adına büyük bir fırsat olduğunu söyledi. Nevruz ateşinin ve baharın gelişinin dostluğa, barış ve esenliğe vesile olmasını dileğinde bulunan Güder, "Nevruz, baharı müjdelediği gibi huzuru ve barışı da müjdeliyor" dedi. 
Nevruz ateşini Prof. Dr. Güder, Vali Yardımcısı Volkan Köksal, Hatay İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Başoğlu ve Antakya Belediye Başkan Yardımcısı Serdar Güven birlikte yaktı, ardından örs üzerinde demir dövdüler.Daha sonra Rektör Güder ve etkinliğe katılanlar yakılan Nevruz ateşinin üzerinden atladı, etkinlikler kapsamında öğrenciler halay çekti
MKÜ DE NEVRUZ KUTLAMASI haberi 21 Mart 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  62725 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle