MKÜ DE Yeni Atamalar Yapıldı

Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 12.02.2014 tarihinde Rektör Prof. Dr. Hüsnü Salih GÜDER başkanlığında toplanarak doçentlik ve profesörlük kadrolarına yeni atamalar yapmıştır.

MKÜ DE Yeni Atamalar Yapıldı

Bu bağlamda;Diş Hekimliği Fakültesi Klinik Bilimler Bölümü, Pedodonti Anabilim Dalı Doçentlik kadrosuna Doç. Dr. Behiye Sezgin Bolgülatanırken Veteriner Fakültesi Temel Bilimler Bölümü, Anatomi Anabilim Dalı Doçentlik kadrosuna iseDoç. Dr. Erdal Özmen atandı. Veteriner Fakültesi Temel Bilimler Bölümü, Anatomi Anabilim Dalı Doçentlik kadrosunaDoç. Dr. Sevinç Ateş atanırkenyine Veteriner Fakültesi Klinik Bilimler Bölümü, Dölerme ve Suni Tohumlama Anabilim Dalı Doçentlik kadrosuna da Doç. Dr. İlker Yavaş atandı.Eğitim Fakültesi Türkçe Eğitimi Bölümü, Türkçe Öğretmenliği Anabilim Dalı Doçentlik kadrosuna Doç. Dr. Bilginer Onar atanırken Tayfur Ata Sökmen Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü, Tıbbi Farmakoloji Anabilim Dalı Doçentlik kadrosuna ise Doç. Dr. Harun Alp atandı. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü, Hukuk Bilimleri Anabilim Dalı Doçentlik kadrosuna da Doç. Dr. Sabahattin Dal atandı.

MKÜ DE Yeni Atamalar Yapıldı haberi 14 Şubat 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  16095 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle