MKÜ YE HOŞGELDİNİZ YEMEĞİ

MKÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuzun her yıl geleneksel olarak düzenlediği “4. Geleneksel 2. Sınıflardan 1. Sınıflara Hoş geldiniz Yemeği” büyük bir coşkuyla geçti.

MKÜ YE HOŞGELDİNİZ YEMEĞİ

MKÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunun Antrenörlük Eğitimi, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği, Rekreasyon Liderliği ve Spor Yöneticiliği bölümlerine 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılı yetenek sınavı sonucunda yeni katılan 1. sınıf öğrencilerine yönelik olarak 2. sınıf öğrencilerinin düzenlediği ve BESYO Müdürü Doç. Dr. Hüseyin Kırımoğlu tarafından organize edilen ‘Hoş geldiniz Yemeği’ renkli görüntülere sahne oldu.Hoş geldiniz yemeğine üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Gözübenli, akademik ve idari personel ile Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunun tüm Akademik ve İdari personeli ile çok sayıda BESYO öğrencisinin katıldı.BESYO’nun önünde başlayan kutlama gittikçe kalabalıklaşarak şenliğe döndü. Davetlilere ikram edilmek için hazırlanan mangalın başına öğrencilerle birlikte hocaların geçmesi renkli sahneler oluşturdu. BESYO öğrencilerinden oluşan Halk Oyunları Topluluğu’nun gösterileri davetliler tarafından büyük ilgi gördü. Halk oyunları gösterisinden sonra yemekler yenildi ve günün anısına toplu fotoğraf çekimi yapıldı.Birlik ve beraberliğin en güzel anlarının yaşandığı Hoş geldiniz Yemeği’nin örnek ve özel bir yeri olduğunu vurgulayan Doç. Dr. Hüseyin Kırımoğlu, “Bu durum hem kampüs içerisinde, hem de ülke genelinde aynı paralelde eğitim veren yüksekokullar arasında, eğitim, kurum huzuru ve kaliteli spor adamı yetiştirme açılarından örnek bir yüksekokul olarak dikkat çekmemizi temin etmiştir” diye konuştu.Doç. Dr. Kırımoğlu, Yüksekokul yönetimi olarak bu ahenkli bütünlüğün oluşması için her şart ve zamanda destekte bulunan yönetime, yüksekokulumuzun akademik ve idari personeline ve tüm öğrencilere teşekkür etti.

MKÜ YE HOŞGELDİNİZ YEMEĞİ haberi 16 Aralık 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  27895 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle