Mozaik’in coşkusu salona sığmadı

<strong>&Ouml;zel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi kuruluş yıld&ouml;n&uuml;m&uuml;nde personeline eğlenceli bir gece hediye etti. Gecede 1 yılın stresini atan hastane personelinin coşkusu salona sığmayıp taştı.</strong>
Mozaik’in coşkusu salona sığmadı
ANTAKYA Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi kuruluş yıldönümünü kutladı. Defne Yaman Otel’de düzenlenen kuruluş yıldönümü gecesinde doktorlar ve hastane personeli hareketli müzikler eşliğinde bol bol eğlenip stres atma imkanı buldu.Gecenin açılış konuşmasını yapan hastanenin yönetim kurulu başkanı, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr.Vahap Döş, 7-24 durmadan vatandaşlara hizmet eden personellerine teşekkür etti. Hastanelerinin kuruluş yıldönümünde personelinden bol bol stres atmalarını isteyen Döş, “Şimdi eğlenme zamanı” diyerek tüm doktor ve personeli piste eğlenmeye davet etti.Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Döş’ün yaptığı konuşmanın ardından mikrofonu eline alan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları Dr.Candemir Bilekli, Dr.Fevzi Günal ve Anestezi uzmanı Esma Coşkun söyledikleri birbirinden güzel parçalarla salonu coşturdular. Doktorların verdiği müzik ziyafetinin ardından pisti dolduran Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi personeli gönüllerince eğlendiler.
Gecenin geç saatlerine kadar hareketli müzikler eşliğinde coşan hastane personelinin coşkusu salona sığmadı. Hemşire ve doktorların şıklıkta birbirleriyle yarıştığı gecede coşku doruğa ulaşırken halaylar çekilip, pop müzikler eşliğinde danslar edildi. Gecenin geç saatlerine kadar süren eğlenceli gecede hastane personeli bir yılın stresini atma imkanı bulurken, böyle bir gece düzenledikleri için hastanelerinin yönetimine teşekkür ettiler.
Yaser ÇAPAROĞLU